Fali- és menyezeti szellőztető ventilátorok
Wallair Basic 200 Fali- és mennyezeti ventilátor 230 V 475 m³/óra 215 mm
Gyártó: Wallair
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wallair Basic 200 Fali- és mennyezeti ventilátor 230 V 475 m³/óra 215 mm
Termékazonosító: 915671
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 60 990 Ft/db)
60 990 Ft
| Névleges feszültség | 230 V |
|---|---|
| Teljesítmény | 36 W |
| Fordulatszám | 1300 fordulat/perc |
| Légáramoltatás | 475 m³/óra |
| Cső Ø | 215 mm |
| Zajkibocsátás (max.) | 34 dB |
| Szín | Alumínium |
| Anyag | Fém |
| Anyag | Műanyag |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 34.5 x 34.5 x 11 cm |
| Súly | 2.3 kg |
| Mélység | 11 cm |
| Magasság | 34.5 cm |
| Szélesség | 34.5 cm |
| Kivitel | Basic 20 |
| Fordulatszám | 1300 fordulat/perc |
| Szállítási telj. (max.) | 475 m³/óra |
| Zajkibocsátás (max.) | 34 dBA |
| Teljesítményfelvét (max.) | 43 W |
| Termék típus | Fali- és mennyezeti ventilátor |
| Termékazonosító | 915671 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wallair |
| Cikkszám | 560591 |
| Súly | 2.675 kg |
Fali- és mennyezeti szellőztető ventilátorok segítségével biztosíthatja otthonában a friss levegőt és a kellemes hőmérsékletet. A Wallair, SIKU, Helios, Sygonix és Maico Ventilatoren márkák széles választéka között megtalálhatja az Ön igényeinek megfelelő modellt, legyen szó fali vagy mennyezeti elszívó ventilátorról.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.