Fali- és menyezeti szellőztető ventilátorok
Wallair VITRO 12/300 A Fali- és ablak ventilátor 1400 m³/óra
Gyártó: Wallair
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wallair VITRO 12/300 A Fali- és ablak ventilátor 1400 m³/óra
Termékazonosító: 915670
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 104 990 Ft/db)
104 990 Ft
| Teljesítmény | 106 W |
|---|---|
| Fordulatszám | 2100 fordulat/perc |
| Légáramoltatás | 1400 m³/óra |
| Zajkibocsátás (max.) | 59 dB |
| Védelmi típus | IPX4 |
| Szín | Fehér |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 36.4 x 36.4 x 16.2 cm |
| Súly | 5 kg |
| Mélység | 16.2 cm |
| Magasság | 36.4 cm |
| Szélesség | 36.4 cm |
| Kivitel | 12/300A |
| Fordulatszám | 2100 fordulat/perc |
| Szállítási telj. (max.) | 1400 m³/óra |
| Zajkibocsátás (max.) | 59 dBA |
| Teljesítményfelvét (max.) | 106 W |
| Termék típus | Fali- és ablak ventilátor |
| Termékazonosító | 915670 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wallair |
| Cikkszám | 560589 |
| Súly | 5.006 kg |
Fali- és mennyezeti szellőztető ventilátorok segítségével biztosíthatja otthonában a friss levegőt és a kellemes hőmérsékletet. A Wallair, SIKU, Helios, Sygonix és Maico Ventilatoren márkák széles választéka között megtalálhatja az Ön igényeinek megfelelő modellt, legyen szó fali vagy mennyezeti elszívó ventilátorról.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.