Fali- és menyezeti szellőztető ventilátorok
Wallair VITRO 9/230 A Fali- és ablak ventilátor 700 m³/óra
Gyártó: Wallair
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wallair VITRO 9/230 A Fali- és ablak ventilátor 700 m³/óra
Termékazonosító: 915669
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 69 990 Ft/db)
69 990 Ft
| Teljesítmény | 46 W |
|---|---|
| Fordulatszám | 1900 fordulat/perc |
| Légáramoltatás | 700 m³/óra |
| Zajkibocsátás (max.) | 50 dB |
| Védelmi típus | IPX4 |
| Szín | Fehér |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 28.7 x 28.7 x 13.8 cm |
| Súly | 3.5 kg |
| Mélység | 13.8 cm |
| Magasság | 28.7 cm |
| Szélesség | 28.7 cm |
| Kivitel | 9/230A |
| Fordulatszám | 1900 fordulat/perc |
| Szállítási telj. (max.) | 700 m³/óra |
| Zajkibocsátás (max.) | 50 dBA |
| Teljesítményfelvét (max.) | 46 W |
| Termék típus | Fali- és ablak ventilátor |
| Termékazonosító | 915669 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wallair |
| Cikkszám | 560588 |
| Súly | 3.184 kg |
Fali- és mennyezeti szellőztető ventilátorok segítségével biztosíthatja otthonában a friss levegőt és a kellemes hőmérsékletet. A Wallair, SIKU, Helios, Sygonix és Maico Ventilatoren márkák széles választéka között megtalálhatja az Ön igényeinek megfelelő modellt, legyen szó fali vagy mennyezeti elszívó ventilátorról.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.