Fali- és menyezeti szellőztető ventilátorok
Wallair ECO 150 A Fali- és mennyezeti ventilátor 230 V 320 m³/óra 15 cm
Gyártó: Wallair
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wallair ECO 150 A Fali- és mennyezeti ventilátor 230 V 320 m³/óra 15 cm
Termékazonosító: 915668
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 41 990 Ft/db)
41 990 Ft
| Névleges feszültség | 230 V |
|---|---|
| Teljesítmény | 25 W |
| Fordulatszám | 2500 fordulat/perc |
| Légáramoltatás | 320 m³/óra |
| Cső Ø | 15 cm |
| Jellemzők | Automatikus lamellák |
| Zajkibocsátás (max.) | 49 dB |
| Védelmi típus | IPX4 |
| Szín | Fehér |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 20.9 x 20.9 x 13.7 cm |
| Súly | 1.2 kg |
| Mélység | 13.7 cm |
| Magasság | 20.9 cm |
| Szélesség | 20.9 cm |
| Fordulatszám | 2500 fordulat/perc |
| Szállítási telj. (max.) | 320 m³/óra |
| Zajkibocsátás (max.) | 49 dBA |
| Teljesítményfelvét (max.) | 25 W |
| Termék típus | Fali- és mennyezeti ventilátor |
| Termékazonosító | 915668 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wallair |
| Cikkszám | 560587 |
| Súly | 1.466 kg |
Fali- és mennyezeti szellőztető ventilátorok segítségével biztosíthatja otthonában a friss levegőt és a kellemes hőmérsékletet. A Wallair, SIKU, Helios, Sygonix és Maico Ventilatoren márkák széles választéka között megtalálhatja az Ön igényeinek megfelelő modellt, legyen szó fali vagy mennyezeti elszívó ventilátorról.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.