Fali- és menyezeti szellőztető ventilátorok
Wallair ECO 100 A Fali- és mennyezeti ventilátor 230 V 90 m³/óra 10 cm
Gyártó: Wallair
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wallair ECO 100 A Fali- és mennyezeti ventilátor 230 V 90 m³/óra 10 cm
Termékazonosító: 915666
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 28 990 Ft/db)
28 990 Ft
| Névleges feszültség | 230 V |
|---|---|
| Teljesítmény | 13 W |
| Fordulatszám | 2400 fordulat/perc |
| Légáramoltatás | 90 m³/óra |
| Cső Ø | 10 cm |
| Jellemzők | Automatikus lamellák |
| Zajkibocsátás (max.) | 39 dB |
| Védelmi típus | IPX4 |
| Szín | Fehér |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 15.5 x 15.5 x 10.1 cm |
| Súly | 0.6 kg |
| Mélység | 10.1 cm |
| Magasság | 15.5 cm |
| Szélesség | 15.5 cm |
| Fordulatszám | 2400 fordulat/perc |
| Szállítási telj. (max.) | 90 m³/óra |
| Zajkibocsátás (max.) | 39 dBA |
| Teljesítményfelvét (max.) | 13 W |
| Termék típus | Fali- és mennyezeti ventilátor |
| Termékazonosító | 915666 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wallair |
| Cikkszám | 560585 |
| Súly | 757 g |
Fali- és mennyezeti szellőztető ventilátorok segítségével biztosíthatja otthonában a friss levegőt és a kellemes hőmérsékletet. A Wallair, SIKU, Helios, Sygonix és Maico Ventilatoren márkák széles választéka között megtalálhatja az Ön igényeinek megfelelő modellt, legyen szó fali vagy mennyezeti elszívó ventilátorról.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.