Wallair N40993 Centrifugális ventilátor 230 V 210 m³/óra 10 cm
Gyártó: Wallair
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wallair N40993 Centrifugális ventilátor 230 V 210 m³/óra 10 cm
Termékazonosító: 915661
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 72 990 Ft/db)
72 990 Ft
| Névleges feszültség | 230 V |
|---|---|
| Teljesítmény | 50 W |
| Légáramoltatás | 210 m³/óra |
| Cső Ø | 10 cm |
| Zajkibocsátás (max.) | 52 dB |
| Védelmi típus | IPX4 |
| Szín | Fehér |
| Anyag | Műanyag |
| Méret | (Ø x Ma) 9.7 cm x 21 cm |
| Súly | 1.8 kg |
| Mélység | 15.6 cm |
| Átmérő | 9.7 cm |
| Magasság | 21 cm |
| Szélesség | 21 cm |
| Termék típus | Centrifugális ventilátor |
| Termékazonosító | 915661 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wallair |
| Cikkszám | 560570 |
| Súly | 1.851 kg |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.