Csőventilátorok, radiális ventilátorok
Wallair 20100256 Cső szellőztető 230 V 180 m³/óra 12.5 cm
Gyártó: Wallair
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wallair 20100256 Cső szellőztető 230 V 180 m³/óra 12.5 cm
Termékazonosító: 964660
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 14 990 Ft/db)
14 990 Ft
| Névleges feszültség | 230 V |
|---|---|
| Áramfelvét | 70 mA |
| Teljesítmény | 20 W |
| Légáramoltatás | 180 m³/óra |
| Fordulatszám | 2100 fordulat/perc |
| Cső Ø | 12.5 cm |
| Zajkibocsátás (max.) | 43 dB |
| Szín | Fehér |
| Méret | (Ø x H) 11.9 cm x 9.7 cm |
| Átmérő | 11.9 cm |
| Hossz | 9.7 cm |
| Szállítási teljesítmény | 190 m³/óra |
| Termék típus | Cső szellőztető |
| Termékazonosító | 964660 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wallair |
| Cikkszám | 538841 |
| Súly | 595 g |
Csőventilátorok és radiális ventilátorok széles választékával segítünk Önnek a párás levegő elleni küzdelemben. A Wallair, Sygonix és SIKU márkák kínálatából kiválaszthatja az igényeinek megfelelő modellt. Csőbe építhető szellőztető ventilátorok, 100 mm-es vagy 125 mm-es átmérőjű cső szellőztetők - megtalálhatja a tökéletes megoldást a lakásában vagy a kertben.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.