Kisfeszültségű axiális ventilátor 24V, 60 x 60 x 25 mm, Wallair 20100308
Gyártó: Wallair
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Kisfeszültségű axiális ventilátor 24 V/DCMéret 60 x 60 x 25 mm36 m³/h24 VUniverzálisan alkalmazható elektronikus készülékek szakaszos és folyamatos üzemeltetésére, valamint a szaniter- és klímatechnika területén. Többek között...
Termékazonosító: 30643
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 590 Ft/db)
4 590 Ft
Méret 60 x 60 x 25 mm
36 m³/h
24 V
Univerzálisan alkalmazható elektronikus készülékek szakaszos és folyamatos üzemeltetésére, valamint a szaniter- és klímatechnika területén. Többek között igen egyszerű és hatékony védelmet biztosít személyi számítógépe túlmelegedése ellen.
Jellemzők:
Anyaga műanyag, siklócsapágyas kivitel.
Műszaki adatok:
Anyag: Műanyag · Csapágytípus: Csúszócsapágy · Fordulatszám: 4500 rpm · Légáramoltatás: 36 m³/h · Méret, magasság: 60 mm · Méret, mélység: 25 mm · Méret, szélesség: 60 mm · Névleges feszültség: 24 V/DC · Szellőztető technika típus: Axiális ventilátor · Szín: Fekete · Áramfelvét (max.): 110 mA
| Gyártói szám | 20 100 308 |
|---|---|
| Névleges feszültség | 24 V/DC |
| Áramfelvét (max.) | 110 mA |
| Csapágytípus | Csúszócsapágy |
| Fordulatszám | 4500 fordulat/perc |
| Légáramoltatás | 36 m³/óra |
| Szín | Fekete |
| Anyag | Műanyag |
| Hossz | 60 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Magasság | 25 mm |
| Méret | (H x Sz x Ma) 60 x 60 x 25 mm |
| Anyag | Műanyag |
| Szállítási telj. (max.) | 36 m³/óra |
| Zajkibocsátás (max.) | 34 dBA |
| Névleges fordulatszám | 4500 fordulat/perc |
| Névleges feszültség | 24 V |
| Áramfelvét | 110 mA |
| Termék típus | Axiális ventilátor |
| Termékazonosító | 30643 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wallair |
| Cikkszám | 537128 |
| Súly | 61 g |
| Vonalkód | 4022567103082 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.