WAGO 2006-435 Fésűs áthidaló 1 db
Gyártó: WAGO
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
WAGO 2006-435 Fésűs áthidaló 1 db
Termékazonosító: 848166
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 590 Ft/db)
1 590 Ft
| Sorozat | 2006 |
|---|---|
| Alkalmas | 2006 |
| Névleges feszültség | 800 V |
| Névleges áram | 33 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 33 A |
| Pólusszám | 1 |
| Pólusszám | 5 |
| Szín | Élénk szürke |
| Gyártói szám | 2006-435 |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | 2006-435 |
| Termék típus | Fésűs áthidaló |
| Termékazonosító | 848166 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | WAGO |
| Cikkszám | 773761 |
| Súly | 3 g |
| Vonalkód | 2050001592491 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.