Mérés- és szabályozástechnika
WAGO 857-423 1 db
Gyártó: WAGO
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
WAGO 857-423 1 db
Termékazonosító: 46354
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 170 990 Ft/db)
170 990 Ft
| Méret | (H x Sz x Ma) 94 x 6 x 96 mm |
|---|---|
| Teher | 2 x 300 Ω |
| Tartalom | 1 db |
| Magasság | 96 mm |
| Hossz | 94 mm |
| Szélesség | 6 mm |
| Szigetelés | Poliamid 6.6 |
| Gyártói szám | 857-423 |
| Kivitel | Jelkettőző, két konfigurálható áramkimenettel. |
| Áramfelvét | <lt/> 35 mA |
| Típus | 857-423 |
| Csatlakozó | CAGE-CLAMP<sup>®</sup> S |
| Kimeneti jel | 2 x 2 (4) - 20 mA |
| Bemeneti jel | 0 - 20 mA, 4 - 20 mA, 0 - 5 V, 0 - 10 V, 2 - 10 V, 1 - 5 V |
| Beállítás | DIP-kapcsoló |
| Tápfeszültség | 16,8 - 31,2 V |
| Bemeneti ellenállás | ≤ 50 Ω / ≥ 100 kΩ |
| Max. környezeti hőmérséklet | +70 °C |
| Környezeti hőmérséklet (min.) | -25 °C |
| Termékazonosító | 46354 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | WAGO |
| Cikkszám | 737707 |
| Súly | 50 g |
| Vonalkód | 4045454471316 |
Itt megtalálja a Jumo, Phoenix Contact, Suran Enda, Emko és WAGO márkák széles választékát mérő- és szabályozástechnikai eszközökből. A kínálatban PID hőmérséklet szabályozó modulok, hőmérséklet mérőátalakítók, valamint a legkülönfélébb szenzorok és vezérlők találhatók. Válasszon ki a megfelelő eszközt az automatizált rendszerekhez, ipari berendezésekhez és egyéb alkalmazásokhoz.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.