Sorkapcsok
WAGO 2009-100 Felirat csík 1 m
Gyártó: WAGO
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
WAGO 2009-100 Felirat csík 1 m
Termékazonosító: 847297
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 090 Ft/db)
4 090 Ft
| Sorozat | 2009 |
|---|---|
| Alkalmas | 2009 |
| Kivitel | Nyomtatás nélkül |
| Szín | Fehér |
| Hossz | 1 m |
| Gyártói szám | 2009-100 |
| Tartalom | 1 m |
| Gyártói szám | 2009-100 |
| Termék típus | Felirat csík |
| Termékazonosító | 847297 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | WAGO |
| Cikkszám | 732181 |
| Súly | 9 g |
| Vonalkód | 4017332074650 |
Sorkapcsok széles választékával segítjük Önnek az elektromos áramköri építését és szerelését. WAGO, Phoenix Contact, Weidmüller, Degson és Wieland márkák kiváló minőségű sorkapocsait kínáljuk, melyek 2 vezetékes típusban kaphatók, különböző keresztmetszeti területekkel (0,25-2,5MM², 0,5-10MM², 0,5-4MM²). Zöld színben elérhetőek a leggyakoribb áramköri szerelési feladatokhoz.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.