WAGO 2002-410 Fésűs áthidaló 1 db
Gyártó: WAGO
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
WAGO 2002-410 Fésűs áthidaló 1 db
Termékazonosító: 847273
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 990 Ft/db)
1 990 Ft
| Sorozat | 2002 |
|---|---|
| Alkalmas | 2002 |
| Névleges feszültség | 800 V |
| Névleges áram | 25 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 25 A |
| Szín | Élénk szürke |
| Gyártói szám | 2002-410 |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | 2002-410 |
| Alkalmas | Átmenőcsatlakozók, 2002-es sorozat |
| Névleges áram | 25 A |
| Termék típus | Fésűs áthidaló |
| Termékazonosító | 847273 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | WAGO |
| Cikkszám | 731159 |
| Súly | 5.2 g |
| Vonalkód | 2050001580597 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.