WAGO 2002-1293 Elválasztó fal 100 db
Gyártó: WAGO
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
WAGO 2002-1293 Elválasztó fal 100 db
Termékazonosító: 973278
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 14 990 Ft/db)
14 990 Ft
| Sorozat | 2002 |
|---|---|
| Alkalmas | 2002 |
| Szín | Szürke |
| Magasság | 33.4 mm |
| Hossz | 2 mm |
| Gyártói szám | 2002-1293 |
| Tartalom | 100 db |
| Súly | 1.733 g |
| Gyártói szám | 2002-1293 |
| Ipari termék | Igen |
| Termék típus | Elválasztó fal |
| Termékazonosító | 973278 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | WAGO |
| Cikkszám | 653959 |
| Súly | 245 g |
| Kategória | Csatlakozók és kábelek>Csatlakozók>Sorkapcsok>Wago>Sorkapocs tartozékok, Wago |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.