WAGO 2002-1291 Záró- és választó lemez 100 db
Gyártó: WAGO
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
WAGO 2002-1291 Záró- és választó lemez 100 db
Termékazonosító: 791477
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 21 990 Ft/db)
21 990 Ft
| Sorozat | 2002 |
|---|---|
| Alkalmas | 2002 |
| Szín | Szürke |
| Magasság | 32.9 mm |
| Hossz | 0.8 mm |
| Gyártói szám | 2002-1291 |
| Tartalom | 100 db |
| Súly | 1.21 g |
| Gyártói szám | 2002-1291 |
| Ipari termék | Igen |
| Termék típus | Záró- és választó lemez |
| Termékazonosító | 791477 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | WAGO |
| Cikkszám | 653932 |
| Súly | 190 g |
| Vonalkód | 4017332998710 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.