Nyák relék, dugaszrelék
WAGO 858-150 Dugaszrelé 24 V/DC 5 A 4 váltó 1 db
Gyártó: WAGO
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
WAGO 858-150 Dugaszrelé 24 V/DC 5 A 4 váltó 1 db
Termékazonosító: 626574
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 390 Ft/db)
4 390 Ft
| Gyártói szám | 858-150 |
|---|---|
| Névleges feszültség tekercs | 24 V/DC |
| Érintkező típus | 4 váltó |
| Érintkezőanyag | AgCe |
| Kapcsolási feszültség (max.) | 250 V/AC |
| Max. kapcsolási áram | 5 A |
| Kapcsolási teljesítmény (max.) | 1250 VA |
| Csatlakozó | Dugaszolós csatlakozó |
| Megszólalási idő | 25 ms |
| Hanyatlási idő | 25 ms |
| Élettartam (mechanikus) | 20 x 10 ^ 6 művelet |
| Védelmi típus | RT II |
| Súly | 34.9 g |
| Hossz | 28 mm |
| Szélesség | 21.5 mm |
| Magasság | 35 mm |
| Méret | (H x Sz x Ma) 28 x 21.5 x 35 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Termék típus | Dugaszrelé |
| Termékazonosító | 626574 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | WAGO |
| Cikkszám | 640872 |
| Súly | 34 g |
| Vonalkód | 4045454409258 |
Nyák relék és dugaszrelék széles választékával segítjük elektromos berendezéseinek hatékony működését. Renowned márkák, mint a Zettler Electronics, Finder, Omron, Tianbo Electronics és GoodSky termékei garantálják a megbízhatóságot és a kiváló minőséget. Válasszon a különböző feszültségek, áramkörök és kapcsolási módok közül, hogy megtalálja a tökéletes relét igényeinek megfelelően.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.