Kezelőnyelves sorkapocs 3 vezetékes, 0,08 - 4 mm² 32A, szürke/narancs, 1 db, WAGO 222-413
Gyártó: WAGO
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Csatlakozó szorító - 222 sorozat Névleges áram 32 ASzerszám nélkül is működtethetőKeresztmetszet Sodort huzal 0,08 - 4 mm², tömörhuzal - 2,5 mm²Tartalom: 1 dbA legegyszerűbb módszer huzalok és erek összeköté...
Termékazonosító: 27518
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 195 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 7
195 Ft
Névleges áram 32 A
Szerszám nélkül is működtethető
Keresztmetszet Sodort huzal 0,08 - 4 mm², tömörhuzal - 2,5 mm²
Tartalom: 1 db
A legegyszerűbb módszer huzalok és erek összekötéséhez és oldásához. A narancssárga nyelvet egyszerűen ütközésig kell nyitni, majd a huzalt bevezetni, és a nyelvet ismét kiinduló állásba tenni (egy szintben a szorító házzal).
Műszaki adatok:
Csatlakozó: Rugó · Csatlakozó típus: Vezetékösszekötő · Csupaszolási hossz: 9 - 10 mm · Gyártói szám: 222-413 · Max. keresztmetszet, hajlékony: 4 mm² · Merev keresztmetszet (max.): 2.5 mm² · Merev átmérő (min.): 0.08 mm² · Min. hajlékony keresztmetszet: 0.08 mm² · Névleges feszültség: 400 V/AC · Névleges áram: 32 A · Pólusszám: 3 · Szín: Szürke,Narancs · Tartalom: 1 db
| Névleges áram | 32 A |
|---|---|
| Névleges áramerősség, kerekítve | 32 A |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | 222-413-1 |
| Gyártói szám | 222 |
| Szín | Szürke |
| Szín | Narancs |
| Csatlakozó | Rugóerő |
| Összekötő kapocs jellemzők | Ujjkarral |
| Csatlakozó | Rugó |
| Névleges feszültség | 400 V/AC |
| Max. keresztmetszet, hajlékony | 4 mm² |
| Min. hajlékony keresztmetszet | 0.08 mm² |
| Merev keresztmetszet (max.) | 2.5 mm² |
| Merev átmérő (min.) | 0.08 mm² |
| Pólusszám | 3 |
| Névleges feszültség | 400 V/AC |
| Névleges áram | 32 A |
| Csupaszolási hossz | 9 - 10 mm |
| Keresztmetszet | Sodort huzal 0,08 - 4 mm², tömörhuzal - 2,5 mm² |
| Pólusszám | 3 |
| Termék típus | Vezetékösszekötő |
| Termékazonosító | 27518 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | WAGO |
| Cikkszám | 522374 |
| Súly | 4.18 g |
| Vonalkód | 2050001667786 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.