Szünetmentes tápegységek
WAGO EPSITRON® 787-871 Energiatároló
Gyártó: WAGO
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
WAGO EPSITRON® 787-871 Energiatároló
Termékazonosító: 882096
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 156 990 Ft/db)
156 990 Ft
| Akkukapacitás | 3.2 Ah |
|---|---|
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 76.2 x 168 x 175.5 mm |
| Mélység | 175.5 mm |
| Magasság | 168 mm |
| Szélesség | 76.2 mm |
| Áthidalási idő teljes terhelésnél | 60 mp |
| Csatlakozók | Nincs |
| Jellemzők | Paraméterezhető |
| Gyártói szám | EPSITRON® 787-871 |
| Bemeneti feszültség (max.) | 24 V/DC |
| Bemeneti feszültség (min.) | 24 V/DC |
| Kimeneti feszültség (max.) | 24 V/DC |
| Kimeneti feszültség (min.) | 24 V/DC |
| Elem pufferelésű csatlakozók | 2 |
| Túlfeszültség ellen védett csatlakozók | 2 |
| Kimenetek száma | 2 x |
| Csatlakozók | 0,08 - 2,5 mm² (WAGO sorozat 231) |
| Kimeneti feszültség | 24 V/DC |
| Súly | 4200 g |
| Termék típus | Energiatároló |
| Termékazonosító | 882096 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | WAGO |
| Cikkszám | 518967 |
| Súly | 4.248 kg |
| Vonalkód | 4045454916626 |
A Siemens, WAGO és PULS márkák által kínált szünetmentes tápegységek (UPS) garantálják a számítógépek és hálózati eszközök folyamatos működését áramszünet esetén. Ezek az energiatároló rendszerek védik a berendezéseket elektromos zavaroktól, biztosítva a kritikus adatok biztonságát és a munkafolyamatok zavartalan folytatását.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.