Szünetmentes tápegységek
WAGO EPSITRON® 787-870 Megszakításmentes tápegység kapcsolómodul
Gyártó: WAGO
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
WAGO EPSITRON® 787-870 Megszakításmentes tápegység kapcsolómodul
Termékazonosító: 846526
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 285 990 Ft/db)
285 990 Ft
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 57 x 163 x 171 mm |
|---|---|
| Mélység | 171 mm |
| Magasság | 163 mm |
| Szélesség | 57 mm |
| Áthidalási idő teljes terhelésnél | 10 mp |
| Csatlakozók | RS232 |
| Jellemzők | Paraméterezhető |
| Gyártói szám | EPSITRON® 787-870 |
| Bemeneti feszültség (max.) | 28.8 V/DC |
| Bemeneti feszültség (min.) | 20.4 V/DC |
| Kimeneti feszültség (max.) | 28.3 V/DC |
| Kimeneti feszültség (min.) | 19.9 V/DC |
| Elem pufferelésű csatlakozók | 2 |
| Túlfeszültség ellen védett csatlakozók | 2 |
| Kimenetek száma | 2 x |
| Csatlakozók | 0,08 - 2,5 mm² (WAGO sorozat 231) |
| Kimeneti feszültség | 24 V/DC |
| Kimeneti áram | 20 A |
| Áram (max.) | 0.6 A |
| Áthidalási idő (max.) | 600 mp |
| Bemeneti áram | 0,1 - 21,5 A |
| Bemeneti feszültség | 20,4-25,5 V/DC |
| Súly | 1200 g |
| Termék típus | Megszakításmentes tápegység kapcsolómodul |
| Termékazonosító | 846526 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | WAGO |
| Cikkszám | 518965 |
| Súly | 958 g |
| Vonalkód | 4045454909857 |
A Siemens, WAGO és PULS márkák által kínált szünetmentes tápegységek (UPS) garantálják a számítógépek és hálózati eszközök folyamatos működését áramszünet esetén. Ezek az energiatároló rendszerek védik a berendezéseket elektromos zavaroktól, biztosítva a kritikus adatok biztonságát és a munkafolyamatok zavartalan folytatását.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.