Szünetmentes tápegységek
WAGO EPSITRON® 787-1675 Ipari megszakításmentes tápegység berendezés
Gyártó: WAGO
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
WAGO EPSITRON® 787-1675 Ipari megszakításmentes tápegység berendezés
Termékazonosító: 846204
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 180 990 Ft/db)
180 990 Ft
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 60 x 135.5 x 127 mm |
|---|---|
| Mélység | 127 mm |
| Magasság | 135.5 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Áthidalási idő teljes terhelésnél | 0.5 mp |
| Csatlakozók | RS232 |
| Jellemzők | Paraméterezhető |
| Gyártói szám | EPSITRON® 787-1675 |
| Bemeneti feszültség (max.) | 240 V/AC |
| Bemeneti feszültség (min.) | 100 V/AC |
| Kimeneti feszültség (max.) | 24 V/DC |
| Kimeneti feszültség (min.) | 24 V/DC |
| Elem pufferelésű csatlakozók | 2 |
| Túlfeszültség ellen védett csatlakozók | 2 |
| Kimenetek száma | 2 x |
| Csatlakozók | 0,5 - 10 mm² (WAGO sorozat 831) |
| Kimeneti feszültség | 24 V/DC |
| Kimeneti áram | 5 A |
| Áram (max.) | 26 A |
| Áthidalási idő (max.) | 600 mp |
| Bemeneti áram | 0,1 - 21,5 A |
| Bemeneti feszültség | 100 - 240 V/AC |
| Súly | 800 g |
| Termék típus | Ipari megszakításmentes tápegység berendezés |
| Termékazonosító | 846204 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | WAGO |
| Cikkszám | 414860 |
| Súly | 914 g |
| Vonalkód | 4050821502616 |
A Siemens, WAGO és PULS márkák által kínált szünetmentes tápegységek (UPS) garantálják a számítógépek és hálózati eszközök folyamatos működését áramszünet esetén. Ezek az energiatároló rendszerek védik a berendezéseket elektromos zavaroktól, biztosítva a kritikus adatok biztonságát és a munkafolyamatok zavartalan folytatását.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.