PLC - SPS
WAGO Connector CANopen SPS csatlakozó 750-963 1 db
Gyártó: WAGO
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
WAGO Connector CANopen SPS csatlakozó 750-963 1 db
Termékazonosító: 905092
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 16 990 Ft/db)
16 990 Ft
| Csatlakozók | CANopen |
|---|---|
| Csatlakozók | D-Sub 9 |
| Gyártói szám | 750-963 |
| Magasság | 64 mm |
| Hossz | 100 mm |
| Szélesség | 12 mm |
| Max. környezeti hőmérséklet | +60 °C |
| Környezeti hőmérséklet (min.) | 0 °C |
| Méret | (H x Sz x Ma) 100 x 12 x 64 mm |
| Gyártói szám | 750-963 |
| Súly | 30 g |
| Termék típus | SPS csatlakozó |
| Termékazonosító | 905092 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | WAGO |
| Cikkszám | 192122 |
| Súly | 41 g |
| Vonalkód | 4045454344405 |
Az automatizált rendszerek vezérlésére és programozására szolgáló PLC-ket és SPS-eket kínálunk. A WAGO, Siemens, Kunbus, Eaton és Revolution Pi by Kunbus márkák széles választékából válogathat, kompakt vezérlő I/O moduloktól az erőteljes CPU egységekig. Megtalálja a legmegfelelőbb megoldást berendezéseinek igényeihez, legyen szó egyszerű automatizálásról vagy komplex feladatok végrehajtásáról.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.