PLC - SPS
WAGO 4DO SPS digitális kimeneti modul 750-504 1 db
Gyártó: WAGO
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
WAGO 4DO SPS digitális kimeneti modul 750-504 1 db
Termékazonosító: 908224
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 29 990 Ft/db)
29 990 Ft
| Gyártói szám | 750-504 |
|---|---|
| Kimenetek száma (max.) | 4 |
| Üzemi feszültség | 24 V/DC |
| Magasság | 64 mm |
| Hossz | 100 mm |
| Szélesség | 12 mm |
| Max. környezeti hőmérséklet | +55 °C |
| Környezeti hőmérséklet (min.) | 0 °C |
| Védelmi típus | IP20 |
| Méret | (H x Sz x Ma) 100 x 12 x 64 mm |
| Gyártói szám | 750-504 |
| Súly | 49.5 g |
| Szín | Élénk szürke |
| Kivitel | DIN35 sín |
| Termék típus | SPS digitális kimeneti modul |
| Termékazonosító | 908224 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | WAGO |
| Cikkszám | 191904 |
| Súly | 62 g |
Az automatizált rendszerek vezérlésére és programozására szolgáló PLC-ket és SPS-eket kínálunk. A WAGO, Siemens, Kunbus, Eaton és Revolution Pi by Kunbus márkák széles választékából válogathat, kompakt vezérlő I/O moduloktól az erőteljes CPU egységekig. Megtalálja a legmegfelelőbb megoldást berendezéseinek igényeihez, legyen szó egyszerű automatizálásról vagy komplex feladatok végrehajtásáról.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.