Vezetékösszekötő, hajlékony kábel: 0,14-4 mm² merev: 0.2-4 mm² Pólusszám: 3 átlátszó/narancs WAGO 221-413
Gyártó: WAGO
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
WAGO 221-413-1 221 Vezetékösszekötő ATT.CALC.CROSS_SECTION_FLEXIBLE: 0.14-4 mm² ATT.CALC.CROSS_SECTION_RIGID: 0.2-4 mm² Pólusszám: 3 1 db Átlátszó,Narancs 221 csatlakozó sorkapocs40% -kal kisebb az előző modellnélRendkívül...
Termékazonosító: 281701
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 295 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 5
295 Ft
221 csatlakozó sorkapocs
40% -kal kisebb az előző modellnél
Rendkívül vékony
A Generation 221 terminálok valóságos helytakarékosak: a kötet 40% -kal csökkent az előző modellhez képest (222-es sorozat). Ez lehetővé teszi a villanyszerelők számára, hogy könnyen megvalósíthassák az alkalmazásokat szigorú telepítési feltételek mellett. Az új sorozat rendkívül vékony kialakításának köszönhetően a vezetékes terminálok könnyen és gyorsan beilleszthetők a szerelődobozba. Ezenkívül a helytakarékosság további lehetőségeket kínál a későbbi bővítésekhez.
Nézze meg, mi a helyzet
Az átlátszó műanyagból készült 221-es sorozat új házszerkezete megkönnyíti a helyes vezetősín helyzetének vizuális ellenőrzését. Az elektromos szerelő azonnal látja, miután csatlakoztatta az összes vezetéket a stophoz és megfelelően csatlakoztatta. A létra helyes csupaszolási hosszát is könnyen áttekinthetjük. Zárt csatorna-tölcsérek biztosítják a létrának a rögzítési pontra történő egyértelmű irányítását.
Felhasználóbarát fókuszban
Két tesztnyílás segítségével a telepítő akkor is kényelmesen és biztonságosan ellenőrizheti a bilincset, ha telepítve van, minden közös próbatest segítségével. A házban lévő oldalsó fogantyúk a fogantyú felnyitásakor növelik a felhasználóbarát működést. Az új terminál-generáció a bevált szerszám nélküli CAGE CLAMP® technológián alapul, amelyben a rögzítési pontok működtető kar segítségével kinyílnak és záródnak. A különbség az előd modellhez: Most már kézzel is könnyebben kezelhető a kar. Ez még könnyebbé és gyorsabbá teszi a vezetők csatlakoztatását.
Nagyon sok alkalmazás
Univerzális terminálként az új 221-es sorozat alkalmas arra, hogy minden szokásos vezetõtípust befogadjon: Egyetlen terminállal csak 0,14 és 4 mm² keresztmetszetek (finomszálú) vagy 0,2-4 mm² keresztmetszetek (szilárd és sodrott). A nagy megbízhatóságú 32 A névleges áram és 450 V névleges feszültségnek köszönhetően a 221 sorozat számos alkalmazási területre alkalmas. Az épülettechnika tipikus alkalmazási területei közé tartoznak a fények, a vakmotorok és a kaputelefonok, az ajtók és a kapuk vezérlése. Az iparágban a csatlakozó terminál ideális a vezetékek, többek között a motorok és a szivattyúk számára.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
AWG: 24 - 12 · Csatlakozó: Rugó · Csupaszolási hossz: 11 mm · Hőmérséklettartomány: akár +85 °C · Max. keresztmetszet, hajlékony: 4 mm² · Merev keresztmetszet (max.): 4 mm² · Merev átmérő (min.): 0.2 mm² · Min. hajlékony keresztmetszet: 0.14 mm² · Méret, hossz: 18.6 mm · Méret, szélesség: 18.7 mm · Névleges feszültség: 450 V · Névleges áram: 32 A · Pólusszám: 3 · Sorozat (csatlakozó kapocs): 221 · Szigetelőanyag: Műanyag · Szín: Átlátszó,Narancs
| Névleges áram | 32 A |
|---|---|
| Névleges áramerősség, kerekítve | 32 A |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz) 18.6 mm x 18.7 mm |
| Gyártói szám | 221-413-1 |
| Gyártói szám | 221 |
| Szín | Átlátszó |
| Szín | Narancs |
| Hossz | 18.6 mm |
| Szélesség | 18.7 mm |
| Csatlakozó | Rugó |
| Névleges feszültség | 450 V |
| Max. keresztmetszet, hajlékony | 4 mm² |
| Min. hajlékony keresztmetszet | 0.14 mm² |
| Merev keresztmetszet (max.) | 4 mm² |
| Merev átmérő (min.) | 0.2 mm² |
| Pólusszám | 3 |
| Szigetelőanyag | Műanyag |
| Csupaszolási hossz | 11 mm |
| AWG | 24 - 12 |
| Hőmérséklettartomány | +105-ig °C |
| Termék típus | Vezetékösszekötő |
| Termékazonosító | 281701 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | WAGO |
| Cikkszám | 1188437 |
| Súly | 2.5 g |
| Vonalkód | 2050002080812 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.
























Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.