Vezetékösszekötő, hajlékony kábel: 0,14-4 mm² merev: 0.2-4 mm² Pólusszám: 2 átlátszó/narancs WAGO 221-412
Gyártó: WAGO
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Csatlakozó kapocs - 221-es sorozatKb. 40 %-kal kisebb, mint a korábbi modellKülönösen vékonyA Generation 221 kapcsai valóságos csodaszámba mennek: volumenjeik a korábbi ( 222 sorozatú) modellhez képest kb. 40 %-kal csökkent...
Termékazonosító: 281700
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 225 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 7
225 Ft
Kb. 40 %-kal kisebb, mint a korábbi modell
Különösen vékony
A Generation 221 kapcsai valóságos csodaszámba mennek: volumenjeik a korábbi ( 222 sorozatú) modellhez képest kb. 40 %-kal csökkentek. Ezzel a villanyszerelők most már szűk helyekre is gond nélkül beépíthetik. Az új sorozat különösen keskeny kialakításának köszönhetően a huzalozott kapcsok egyszerűen behelyezhetők a szerelődobozokba. Ezen kívül a hely megtakarítások további bővítési lehetőségeket biztosítanak.
Lássuk, mi a lényeg:
A Serie 221 új átlátszó műanyag ház kialakítása lehetővé teszi ránézéssel a vezetékek megfelelő helyzetének ellenőrzését. A villanyszerelő a csatlakoztatás után rögtön látja, hogy valamennyi vezetéket betolta-e a felütközésig és kifogástalanul csatlakoznak-e. A vezetékek korrekt lecsupaszítási hossza is egy pillanat alatt ellenőrizhető. A zárt tölcséres kialakítás egyértelműen bevezeti a vezetéket a beszorító kapocshoz.
Központban a jó kezelhetőség áll
Két vizsgáló nyíláson keresztül a szerelő már beépített állapotban is kényelmesen és biztonságosan ellenőrizheti a kapcsokat bármilyen használatos vizsgáló heggyel. A ház oldalán lévő megfogást segítő mélyedés növeli a karok felnyitásánál a kezelhetőséget. Az új szorító kapocs generáció a bevált szerszámmentes CAGE CLAMP® technológián alapul, amelynél a szorító kapcsokat egy kar segítségével fel lehet nyitni és vissza lehet zárni. Az eltérés a korábbi modelltől: a kart most még könnyebben lehet kézzel mozgatni. Ezzel a vezetékeket még egyszerűbben és gyorsabban lehet becsatlakoztatni.
Igen sokoldalún alkalmazható
Az új Serie 221 szorítókapocs alkalmas bármilyen szokásosan használt vezetékfajta befogására: csupán egy szorítókapoccsal 0,14-től 4 mm²-ig a finom huzalú illetve 0,2-től 4 mm²-ig az egy eres és sokhuzalú vezetékek mind befoghatók. A magas, 32 A-es megengedett névleges áramerősséggel és a 450 V-os névleges feszültséggel a Serie 221 sokoldalúan felhasználható. Az épületgépészetben jellemzően lámpatestek, redőny motorok, telefonberendezések, ajtó- és kapuvezérlések huzalozásához használják. A csatlakozó kapocs az iparban jól használható motorok és szivattyúk huzalozásánál.
Műszaki adatok:
AWG: 24 - 12 · Csatlakozó: Rugó · Csupaszolási hossz: 11 mm · Gyártói szám: 221 · Hőmérséklettartomány: +105-ig °C · Max. keresztmetszet, hajlékony: 4 mm² · Merev keresztmetszet (max.): 4 mm² · Merev átmérő (min.): 0.2 mm² · Min. hajlékony keresztmetszet: 0.14 mm² · Méret, hossz: 18.6 mm · Méret, szélesség: 13.1 mm · Névleges feszültség: 450 V · Névleges áram: 32 A · Pólusszám: 2 · Szigetelőanyag: Műanyag · Szín: Átlátszó,Narancs · Tartalom: 1 db · Termék típus: Vezetékösszekötő
| Névleges áram | 32 A |
|---|---|
| Névleges áramerősség, kerekítve | 32 A |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz) 18.6 mm x 13.1 mm |
| Gyártói szám | 221-412-1 |
| Gyártói szám | 221 |
| Szín | Átlátszó |
| Szín | Narancs |
| Hossz | 18.6 mm |
| Szélesség | 13.1 mm |
| Csatlakozó | Rugó |
| Névleges feszültség | 450 V |
| Max. keresztmetszet, hajlékony | 4 mm² |
| Min. hajlékony keresztmetszet | 0.14 mm² |
| Merev keresztmetszet (max.) | 4 mm² |
| Merev átmérő (min.) | 0.2 mm² |
| Pólusszám | 2 |
| Szigetelőanyag | Műanyag |
| Csupaszolási hossz | 11 mm |
| AWG | 24 - 12 |
| Hőmérséklettartomány | +105-ig °C |
| Termék típus | Vezetékösszekötő |
| Termékazonosító | 281700 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | WAGO |
| Cikkszám | 1188436 |
| Súly | 1.7 g |
| Vonalkód | 2050002080805 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


























Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.