Távkarbantartás
Wachendorff HD6703825M HD6703825M Ethernet konverter RS-232, RS-485, Ethernet 24 V/DC 1 db
Gyártó: Wachendorff
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wachendorff HD6703825M HD6703825M Ethernet konverter RS-232, RS-485, Ethernet 24 V/DC 1 db
Termékazonosító: 869561
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 82 990 Ft/db)
82 990 Ft
| Csatlakozók | RS-232 |
|---|---|
| Csatlakozók | RS-485 |
| Csatlakozók | Ethernet |
| Gyártói szám | HD6703825M |
| Üzemi feszültség | 24 V/DC |
| Üzemi hőmérséklet (max.) | + 70 °C |
| Üzemi hőmérséklet (min.) | -30 °C |
| Üzemi hőmérséklet | -30 <bis/> + 70 °C |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 60 x 95 x 71 mm |
| Magasság | 95 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Gyártói szám | HD6703825M |
| Kivitel | Ethernet az RS232 / RS485-hez |
| Csatlakozók | 1x RS232 |
| Csatlakozók | 1 x RS485 |
| Csatlakozók | 1 x Ethernet 10/100 |
| Áramfelvét | 200 mA |
| Mélység | 71 mm |
| Termék típus | Ethernet konverter |
| Termékazonosító | 869561 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wachendorff |
| Cikkszám | 556668 |
| Súly | 188 g |
| Vonalkód | 4016138835144 |
A távkartbantartás kategóriánkban megtalálhatók azok az eszközök és modulok, amelyek segítségével távolról vezérelhetők és monitorozhatók az ipari rendszerek. Ixxat, Wachendorff, EWON, Anybus és Siemens márkák termékei között megtalálhatóak GSM antennák, CAN-USB csatlakozó átalakítók, ipari Ethernet switch-ek és SCALANCE XB005 típusú eszközök, amelyek a távoli karbantartás hatékony megoldásait kínálják.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.