Elfordulás jeladók
Wachendorff Abszolút, Multitorony Forgás jeladó 1 db WDGA-58B-10-1218-CO-A-B-0-0-CB5 58 mm
Gyártó: Wachendorff
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wachendorff Abszolút, Multitorony Forgás jeladó 1 db WDGA-58B-10-1218-CO-A-B-0-0-CB5 58 mm
Termékazonosító: 972311
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 213 990 Ft/db)
213 990 Ft
| Gyártói szám | WDGA-58B-10-1218-CO-A-B-0-0-CB5 |
|---|---|
| Kivitel | Abszolút |
| Kivitel | Multitorony |
| Üzemi feszültség | 12 V/DC |
| Üzemi feszültség | 24 V/DC |
| Csatlakozók | CANopen® |
| Csatlakozó | M12, 5 pólusú |
| Csatlakozó elhelyezés | Axiális |
| Jellemzők | Ház |
| Jellemzők | Nem mágneses tengely |
| Fordulatok száma | 8000 |
| Max. impulzus fordulatonként | 4096 |
| Perem Ø | 58 mm |
| Tengely típus | Teljes tengely |
| Tengely átmérő | 10 mm |
| Anyag (perem) | Alumínium |
| Anyag (tengely) | Acél, nem rozsdásodó |
| Ház anyaga | Nikkelezett vas |
| Pontosság | 0.35 ° |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +80 °C |
| Védelmi típus | IP67 |
| Tartalom | 1 db |
| Termék típus | Forgás jeladó |
| Termékazonosító | 972311 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wachendorff |
| Cikkszám | 197813 |
| Súly | 286 g |
Az elfordulás jeladók pontos és megbízható információt szolgáltatnak az elektromos tengelyek forgási sebességéről és helyzetéről. A Kübler, Opkon, Iduino, Datalogic és Wachendorff márkák kínálatában megtalálhatók a különböző igényeknek megfelelő inkrementális és abszolút jeladók, melyek többféle csatlakozási típusban és impulzusfrekvenciával érhetők el. A kínálatunkban szerepel például az Inkrementális jeladó teljes tengellyel max.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.