Csatlakozó modulok
Wachendorff HD67117 HD67117 Hatótáv növelő CAN Bus 24 V/DC 1 db
Gyártó: Wachendorff
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wachendorff HD67117 HD67117 Hatótáv növelő CAN Bus 24 V/DC 1 db
Termékazonosító: 870639
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 115 990 Ft/db)
115 990 Ft
| Csatlakozók | CAN Bus |
|---|---|
| Gyártói szám | HD67117 |
| Üzemi feszültség | 24 V/DC |
| Üzemi hőmérséklet (max.) | + 70 °C |
| Üzemi hőmérséklet (min.) | -20 °C |
| Üzemi feszültség | 24 V/DC / 12 V/AC |
| Üzemi hőmérséklet | -20 <bis/> + 70 °C |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 23 x 107 x 120 mm |
| Magasság | 107 mm |
| Szélesség | 23 mm |
| Gyártói szám | HD67117 |
| Kivitel | CAN buszismétlő a CAN 2.0A CANopen számára |
| Csatlakozók | 2 x CAN 2.0 |
| Áramfelvét | 200 mA |
| Mélység | 120 mm |
| Termék típus | Hatótáv növelő |
| Termékazonosító | 870639 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wachendorff |
| Cikkszám | 197417 |
| Súly | 176 g |
| Vonalkód | 4016138603095 |
A Csatlakozó modulok kategóriánkban megtalálhatók az Anybus, TRU COMPONENTS, Ixxat, EWON és Mean Well márkák által gyártott CAN, Profibus, Modbus és Ethernet kommunikációs eszközök. Ezek a modulok tökéletesen alkalmasak a különböző automatizációs rendszerek összekapcsolására, így egyszerűsíthetik a távoli karbantartást és a folyamatok vezérlését.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.