IC foglalatok
W & P Products 186-40-1-50-00 IC hüvelysor Raszterméret: 2.54 mm Pólusszám: 40 1 db
Gyártó: W & P Products
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
W & P Products 186-40-1-50-00 IC hüvelysor Raszterméret: 2.54 mm Pólusszám: 40 1 db
Termékazonosító: 871168
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 390 Ft/db)
2 390 Ft
| Pólusszám | 40 |
|---|---|
| RM | 2.54 mm |
| Hőmérséklet (min.) | -55 °C |
| Hőmérséklet (max.) | 125 °C |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | IC hüvelysor |
| Termékazonosító | 871168 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | W & P Products |
| Cikkszám | 719410 |
| Súly | 1.59 g |
| Vonalkód | 2050001571458 |
Az IC foglalatok segítségével könnyedén csatlakoztathatja az integrált áramköri chip-eket elektronikus készülékeihez. Kínálatunkban megtalálhatóak a leggyakoribb méretekben és pólusszámokban, többek között Econ Connect, TRU COMPONENTS, W & P Products, ASSMANN WSW és Yamaichi márkák termékei. Válasszon az RM 7.62 mm-es vagy RM 15.24 mm-es foglalatok közül, amelyek 18, 28 vagy 40 pólusú kivitelben kaphatók.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.