W & P Products 186-08-1-50-00 186-08-1-50-00 IC hüvelysor Raszterméret: 2.54 mm Pólusszám: 8 1 db
Gyártó: W & P Products
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
W & P Products 186-08-1-50-00 186-08-1-50-00 IC hüvelysor Raszterméret: 2.54 mm Pólusszám: 8 1 db
Termékazonosító: 871163
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 475 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 3
475 Ft
| Pólusszám | 8 |
|---|---|
| RM | 2.54 mm |
| Hőmérséklet (min.) | -55 °C |
| Hőmérséklet (max.) | 125 °C |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | IC hüvelysor |
| Termékazonosító | 871163 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | W & P Products |
| Cikkszám | 719374 |
| Súly | 0.31 g |
| Vonalkód | 2050001571397 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.