Védősisakok, védősapkák
Voss Helme 2681-YE Védősisak EN 397, EN 50365 Sárga
Gyártó: Voss Helme
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Voss Helme 2681-YE Védősisak EN 397, EN 50365 Sárga
Termékazonosító: 879714
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 190 Ft/db)
8 190 Ft
| Szín | Sárga |
|---|---|
| Anyag | Polietilén |
| Szabványok | EN 397 |
| Heveder belső kialakítás | 6 pontos |
| Fejszélesség (max.) | 640 mm |
| Fej szélesség (min.) | 510 mm |
| Termék típus | Védősisak |
| Termékazonosító | 879714 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Voss Helme |
| Cikkszám | 484695 |
| Súly | 375 g |
| Vonalkód | 4005781268126 |
A munkavédelem elengedhetetlen része az esetleges sérülések megelőzésében. Kínálatunkban megtalálhatók a legkiválóbb védősisakok és védősapkák, mint például a 3M, Uvex, Voss Helme, GYS és Toolit márkájú termékek. A munkavédelmi sisakok különböző színválasztékkal, EN 397 szabványosítással és kényelmes viselettel rendelkeznek. Válassza ki a legmegfelelőbb védősisakot a munkája típusához!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.