Színuszos inverter, Voltcraft SWD-1200/24V
Gyártó: Voltcraft
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Szinuszos inverter, SWD-1200/24Távvezérlő adatkijelzővel, csatlakoztathatóGalvanikusan leválasztvaUSB tápkimenet 1200 W tartós teljesítményBemenet 24 V/DCKimenet230 V/ACJel kimeneti forma SzinuszDigitális inver...
Termékazonosító: 26816
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 198 990 Ft/db)
198 990 Ft
Távvezérlő adatkijelzővel, csatlakoztatható
Galvanikusan leválasztva
USB tápkimenet
1200 W tartós teljesítmény
Bemenet 24 V/DC
Kimenet230 V/AC
Jel kimeneti forma Szinusz
Digitális inverter a hálózatival egyenértékű szinuszos váltakozó feszültséggel. Még az érzékeny fogyasztók is probléma nélkül és zavarmentesen üzemeltethetők. A mikroprocesszor vezérelt elektronika felügyeli a legfontosabb paramétereket, úgymint stabil kimeneti feszültség, frekvencia és bemeneti feszültség. A bekapcsolható készenléti funkcióval minimalizálható az inverter saját áramfelvétele, úgy, hogy a készülék csak akkor kapcsol be, amikor a csatlakoztatott fogyasztó aktív.
Jellemzők:
Bekapcsolható készenléti funkció · A bemenet polaritás felcserélés és túlfeszültség ellen védett · A kimenet rövidzár és túlterhelés ellen védett · Lekapcsolás túlmelegedés esetén · Beállítható dinamikus mélykisülés elleni védelem (18 - 23 V) · USB kimenet 5 V/DC 500 mA · Adott esetben távvezérlés csatlakoztatható · Mélykisülés beállítás és adatfeldolgozás opcionális kijelző távvezérlők segítségével (bemeneti-/kimeneti feszültség, kimeneti teljesítmény, ki/be üzem, dátummal és pontos idővel, tárolható tetszés szerinti SD kártyán) végezhető.
Műszaki adatok:
Bemenetek: csavaros csipeszek · Bemeneti feszültség: 24 V/DC · Bemeneti áram (max.): 62 A · Csúcsteljesítmény: 2400 W · Gyártói szám: SWD-1200/24 · Hatékonyság névleges terhelésnél: 90 % · Inverter jellemzők: Távirányítható · Jel kimeneti forma: Tiszta szinuszhullám · Kimenet (tápegységek): Védőérintkezős dugalj · Kimeneti feszültség: 230 V/AC · Kimeneti frekvencia: 50 Hz · Készenléti áramfelvét: 0.9 VA · Méret, hossz: 391 mm · Méret, magasság: 88 mm · Méret, szélesség: 234 mm · Súly: 3.5 kg · Teljesítmény: 1200 W · Termék típus: Inverter · Távirányító: Igen (opcionális)
| Magasság | 88 mm |
|---|---|
| Hossz | 391 mm |
| Szélesség | 234 mm |
| Hűtés típus | Ventilátor |
| Bemeneti feszültség | 24 V/DC |
| Kimenet | Védőérintkezős dugalj |
| Jellemzők | Távirányítható |
| Jel kimeneti forma | Tiszta szinuszhullám |
| Gyártói szám | SWD-1200/24 |
| Kivitel | Szinusz |
| Kimeneti feszültség | 230 V/AC |
| Teljesítmény | 1200 W |
| Teljesítmény | 1200 W |
| Teljesítményfelvét | 9 VA |
| Készenléti áramfelvét | 0.9 VA |
| Bemenetek | csavaros csipeszek |
| Kimenetek | Védőirintkezős dugalj |
| Jel kimeneti forma | Szinusz |
| Kimeneti frekvencia | 50 Hz |
| Kimeneti feszültség | 230 V/AC |
| Hűtés | Ventilátor |
| Hatékonyság névleges terhelésnél | 90 % |
| Bemeneti áram (max.) | 62 A |
| Távirányító | Igen (opcionális) |
| Csúcsteljesítmény | 2400 W |
| Bemeneti feszültség | 24 V/DC |
| Súly | 3.5 kg |
| Termék típus | Inverter |
| Termékazonosító | 26816 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Voltcraft |
| Cikkszám | 513129 |
| Súly | 5.194 kg |
| Vonalkód | 4016138630749 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.