Lineáris labortápegység 22,5W 1,5-15V 1,5A, Voltcraft PS-1152 A
Gyártó: Voltcraft
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Lineáris tápegység, PS 1152 ALineáris1,5-15 V/DC /1,5 AElektronikusan stabilizáltTeljesítmény: 22,5 W4 mm-es biztonsági hüvelyElektronikusan stabilizált lineáris tápegység fokozatmentesen szabályozható kimeneti feszült...
Termékazonosító: 26493
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 25 990 Ft/db)
25 990 Ft
Lineáris
1,5-15 V/DC /1,5 A
Elektronikusan stabilizált
Teljesítmény: 22,5 W
4 mm-es biztonsági hüvely
Elektronikusan stabilizált lineáris tápegység fokozatmentesen szabályozható kimeneti feszültséggel és analóg kijelzővel. Kedvező árú bevezető modell a fokozatmentesen szabályozható tápegységek területére.
Jellemzők:
Lekapcsolás túlmelegedésnél · Védettség tartós rövidzár ellen .
Műszaki adatok:
Bemenetek: IEC 320 C14 · Csatlakozók: 4 mm-es biztonsági hüvelyek · Gyártói szám: PS-1152 A · Kalibrált: Gyári standard (tanúsítvány nélkül) · Kimenetek száma: 1 x · Kimeneti feszültség (max.): 15 V/DC · Kimeneti feszültség (min.): 1.5 V/DC · Kimeneti áram (max.): 1 A · Kivitel: Képernyő · Min. kimeneti áram: 1.5 A · Méret, hossz: 167 mm · Méret, magasság: 88 mm · Méret, szélesség: 135 mm · Súly: 1.9 kg · Technológia (tápegység): Lineárisan szabályozott · Teljesítmény: 22.5 W · Termék típus: Labortápegység, szabályozható · Tápegységtípus: Lineáris
Szállítás tartalma:
Tápegység · Használati útmutató.
Figyelem:
A hozzávaló hálózati kábelt az 51 02 62 rendelési számon rendelheti meg.
| Gyártói szám | PS-1152 A |
|---|---|
| Kimenetek száma | 1 x |
| Teljesítmény | 22.5 W |
| Technológia | Lineárisan szabályozott |
| Méret | (H x Sz x Ma) 167 x 135 x 88 mm |
| Súly | 1.9 kg |
| Kalibrálás (szabvány szerint) | ISO / DAkkS accredited |
| Kimeneti áram 1 | 1,5 A |
| Magasság | 88 mm |
| Hossz | 167 mm |
| Szélesség | 135 mm |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Kivitel | Képernyő |
| Kimeneti áram (max.) | 1 A |
| Min. kimeneti áram | 1.5 A |
| Kimeneti feszültség (max.) | 15 V/DC |
| Kimeneti feszültség (min.) | 1.5 V/DC |
| Teljesítmény | 22,5 W |
| Csatlakozók | 4 mm-es biztonsági hüvelyek |
| Kimeneti teljesítmény | 22,5 W |
| Bemenetek | IEC 320 C14 |
| Típus | Lineáris |
| Bemeneti feszültség | 230 V/AC |
| Kimeneti feszültség 1 | 1.5 - 15 V/DC |
| Termék típus | Labortápegység, szabályozható |
| Termékazonosító | 26493 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Voltcraft |
| Cikkszám | 511805 |
| Súly | 1.831 kg |
| Vonalkód | 4016138524307 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.