Szivargyújtó adapter, állítható autós tápegység 1,5-12V 1200mA 14,4W Voltcraft MW 206
Gyártó: Voltcraft
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Szivargyújtó adapter, 206Csatlakozás szivargyújtó csatlakozón keresztülBemeneti feszültség 12-24 V/DCKimeneti feszültség: 1,5 V, 3 V, 4,5 V, 6 V, 7,5 V, 9 V, 12 V/DCKimeneti áram: 1,2 ATeljesítmény: 14,4 WAlkalmas: MP3 lej...
Termékazonosító: 26140
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 590 Ft/db)
4 590 Ft
Csatlakozás szivargyújtó csatlakozón keresztül
Bemeneti feszültség 12-24 V/DC
Kimeneti feszültség: 1,5 V, 3 V, 4,5 V, 6 V, 7,5 V, 9 V, 12 V/DC
Kimeneti áram: 1,2 A
Teljesítmény: 14,4 W
Alkalmas: MP3 lejátszók, handheldek, mobiltelefonok
Mindig a megfelelő feszültség van jelen. Az adapter a személy- vagy tehergépkocsi fedélzeti feszültségét stabilizált kimeneti feszültséggé alakítja át. Ideális kis készülékekhez (MP3 lejátszók, kézi készülékek, mobiltelefonok) Csatlakozás a szivargyújtó csatlakozó aljzaton keresztül.
Jellemzők:
Kimeneti feszültségek: 1,5/3/4,5/6/7,5/9/12 V/DC (12V csak a 24V-os bemenetnél) · Polaritás a kimeneten beállítható.
Műszaki adatok:
Alkalmazási terület: Személygépkocsi,Tehergépjármű · Bemeneti feszültség: 12 V/DC,24 V/DC · Csatlakozók: Szivargyújtó csatlakozó · Dugó (hálózati adapter): Üreges dugó 5,5/2,5,null,null,null,null,null,Jack dugó 2,5,null · Kimeneti feszültség: 1.5 V/DC,3 V/DC,4.5 V/DC,6 V/DC,7.5 V/DC,9 V/DC,12 V/DC · Kimeneti áram (max.): 1.2 A · Méret, magasság: 50 mm · Méret, szélesség: 60 mm · Súly: 120 g · Teljesítmény: 14.4 W · További műszaki adatok: Csatlakozóvezeték kb. 150 cm · Tápegység típus: DC/DC gépjármű feszültségváltó
Szállítás tartalma:
Szivargyújtó adapter ·2 db jackdugó 2,5 és 3,5 mm-es · 6 db üreges dugó (külső/belső Ø mm-ben) 5,5/2,5 5,5/1,5 5,0/2,1 4,0/1,7 3,5/1,35 2,35/0,75 · Használati útmutató.
| Csatlakozók | Szivargyújtó csatlakozó |
|---|---|
| Kimeneti áram (max.) | 1.2 A |
| Kimenő áram (max.) kerekítve | 1.2 A |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 60 x 50 x 122 mm |
| Mélység | 122 mm |
| Magasság | 50 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| ErP státusz | Kivétel |
| Kimenet | Üreges dugó 5,5/2,5 |
| Kimenet | Üreges dugó, 5.5/1.5 |
| Kimenet | Üreges dugó, 5.0/2.1 |
| Kimenet | Üreges dugó, 4.0/1.7 |
| Kimenet | Üreges dugó, 3.5/1.35 |
| Kimenet | Üreges dugó, 2.35/0.75 |
| Kimenet | Jack dugó 2,5 |
| Kimenet | Jack dugó 3,5 |
| Bemeneti feszültség | 12 V/DC |
| Bemeneti feszültség | 24 V/DC |
| Gyártói szám | 510834 |
| Kimeneti feszültség | 1.5 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 3 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 4.5 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 6 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 7.5 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 9 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 12 V/DC |
| Alkalmazási terület | Személygépkocsi |
| Alkalmazási terület | Tehergépjármű |
| Teljesítmény | 14,4 W |
| Teljesítmény | 14.4 W |
| Kimeneti feszültség | 1,5 - 12 V/DC |
| Kimeneti áram | 1200 mA |
| Típus | Kapcsolóüzemű |
| Bemeneti feszültség | 12 - 24 V/DC |
| Súly | 120 g |
| Termék típus | DC/DC gépjármű feszültségváltó |
| Termékazonosító | 26140 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Voltcraft |
| Cikkszám | 510834 |
| Súly | 172 g |
| Vonalkód | 4016138523584 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.