Hőmérséklet adatgyűjtő -30...+70 °C, 115200 mérés, PDF funkció, eldobható, Voltcraft DLS-200
Gyártó: VOLTCRAFT
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
VOLTCRAFT VC-11576730 DLS-200 Hőmérséklet adatgyűjtő Mérési méret Hőmérséklet -30 - 70 °C Eldobható adatgyűjtő,PDF funkcióA VOLTCRAFT DLS-200 hőmérsékleti...
Termékazonosító: 980603
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 290 Ft/db)
6 290 Ft
VOLTCRAFT
VC-11576730
DLS-200
Hőmérséklet adatgyűjtő
Mérési méret Hőmérséklet
-30 - 70 °C
Eldobható adatgyűjtő,PDF funkció
A VOLTCRAFT DLS-200 hőmérsékleti adatgyűjtő eldobható
Adatgyűjtő a hőmérséklet-érzékeny termékek ellenőrzésére
Hőmérséklet tartomány: - 30 - 70°C
Felbontás: 0,1 °C
Automatikus PDF-jelentések
Felvétel akár 200 napig is
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Mérési intervallum: 10 perc
Memória kapacitása: 115200 mérés
2 év tárolási idő (CR2450 elem)
Pontosság: ± 0,5°C (-20°C/+40°C), egyébként ± 1,0
IP67
Technical specifications:
Adatgyűjtő jellemzők: Eldobható adatgyűjtő,PDF funkció · Csatlakozók (építőelemek): USB dugó · Hőmérséklet felbontás: 0.1 °C · Kalibrált: Gyári standard (tanúsítvány nélkül) · Memória csatornánként: 115200 · Méret, hossz: 75 mm · Méret, magasság: 7 mm · Méret, szélesség: 30 mm · Mérési méret: Hőmérséklet · Mérési pontosság, hőmérséklet: 0.5 °C · Mérési tartomány (hőmérséklet, max.): 70 °C · Mérési tartomány (hőmérséklet, min.): -30 °C · Súly: 15 g · Tápellátás: CR 2450 gombelem (vele szállítjuk) · Védelmi típus: IP67
Package contents:
Adatgyűjtő CR2450 akkumulátorral.
Note:
A végrehajtás riasztás nélkül történik (2 küszöbérték vagy nincs riasztás).
| Hőmérséklet felbontás | 0.1 °C |
|---|---|
| Méret | (H x Sz x Ma) 75 x 30 x 7 mm |
| Súly | 15 g |
| Magasság | 7 mm |
| Hossz | 75 mm |
| Szélesség | 30 mm |
| Hőmérséklet mérési tartomány | -30 - 70 °C |
| Memória csatornánként | 115200 |
| Védelmi típus | IP67 |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Jellemzők | Eldobható adatgyűjtő |
| Jellemzők | PDF funkció |
| Csatlakozók | USB dugó |
| Mérési méret | Hőmérséklet |
| Gyártói szám | DLS-200 |
| Mérési pontosság, hőmérséklet | 0.5 °C |
| Mérési tartomány (hőmérséklet, max.) | 70 °C |
| Mérési tartomány (hőmérséklet, min.) | -30 °C |
| Tápellátás | CR 2450 gombelem (vele szállítjuk) |
| Termék típus | Hőmérséklet adatgyűjtő |
| Termékazonosító | 980603 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | VOLTCRAFT |
| Cikkszám | 2315346 |
| Súly | 38 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.