VOLTCRAFT UC-2AXX001 USB-s töltőkészülék 24 W Aljzat dugó Kimeneti áram (max.) 4800 mA Kimenetek száma: 2 x USB
Gyártó: VOLTCRAFT
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
VOLTCRAFT UC-2AXX001 USB-s töltőkészülék 24 W Beltér Kimeneti áram (max.) 4800 mA 2 x #####2x USB-A Voltcraft USB-A töltő, 2x USB-A, 24W, UC-2AXX0012 db USB kimenet egyenként 2400 mA-v...
Termékazonosító: 907611
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 590 Ft/db)
5 590 Ft
VOLTCRAFT
UC-2AXX001
USB-s töltőkészülék
24 W
Beltér
Kimeneti áram (max.) 4800 mA
2 x
#####2x USB-A
Voltcraft USB-A töltő, 2x USB-A, 24W, UC-2AXX001
2 db USB kimenet egyenként 2400 mA-vel
Túláram, rövidzárlat, túlfeszültség elleni védelem és túlfeszültség elleni védelem
Kompakt dugaszolós ház
Kompakt USB töltő, amellyel egyszerre 2 eszközt tölthet fel egy aljzatból.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Product.PlasticfreePackaging: #####PlastikfreieVerpackung · Alkalmas: Universal · Alkalmazási terület: Beltér · Bemenetek: Euro dugó · Bemeneti feszültség (ofszet): 230 V/AC · Kimenetek: #####2x USB-A · Kimenetek száma: 2 x · Kimeneti feszültség: 5 V · Kimeneti áram (max.): 4800 mA · Kimeneti áram (max.) csatornánként: 2400 mA · Méret, hossz: 51 mm · Méret, magasság: 89 mm · Méret, szélesség: 34 mm · Szín: Fehér · Súly: 75 g · Teljesítmény: 24 W
Package contents:
USB töltőkészülék,Használati útmutató
| Kimeneti feszültség | 5 V |
|---|---|
| Kimeneti áram (max.) | 4800 mA |
| Kimenő áram (max.) kerekítve | 4.8 A |
| Méret | (H x Sz x Ma) 51 x 34 x 89 mm |
| Súly | 75 g |
| Gyártói szám | VC-11374035 |
| Szín | Fehér |
| Magasság | 89 mm |
| Hossz | 51 mm |
| Szélesség | 34 mm |
| Bemenetek | Euro dugó |
| Bemeneti feszültség | 230 V/AC |
| Kimenetek száma | 2 x |
| Kimenetek | USB |
| Kimeneti áram (max.) csatornánként | 2400 mA |
| Alkalmazási terület | Aljzat dugó |
| Teljesítmény | 24 W |
| Fenntarthatóság / környezetbarát tulajdonság | Műanyagmentes csomagolás |
| Termék típus | USB-s töltőkészülék |
| Termékazonosító | 907611 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | VOLTCRAFT |
| Cikkszám | 2274807 |
| Súly | 98 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.