Intelligens hálózati USB töltő 3 A 1x USB, Voltcraft QCP-3000 VC-11342765
Gyártó: VOLTCRAFT
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
VOLTCRAFT QCP-3000 USB-s töltőkészülék 19.5 W #####1x USB-A Fekete Beltér Qualcomm Quick Charge 3.0VOLTCRAFT QCP-3000 USB töltő Kimeneti áram (max.) 3000 mAAz egyidejűleg töl...
Termékazonosító: 900034
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 990 Ft/db)
6 990 Ft
VOLTCRAFT
QCP-3000
USB-s töltőkészülék
19.5 W
#####1x USB-A
Fekete
Beltér
Qualcomm Quick Charge 3.0
VOLTCRAFT QCP-3000 USB töltő
Kimeneti áram (max.) 3000 mA
Az egyidejűleg tölthető végkészülékek száma 1 x
Felhasználási helyBeltér
Qualcomm® Quick-Charge™ 3.0 kompatibilis
Az USB-s töltőkészülék lehetővé teszi USB készülékek töltését a dugaszoló aljzatról A Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 kompatibilis technológia által a töltési feszültség közvetlenül illeszthető a végkészülékhez, és ezzel a támogatott fogyasztók 4-szer gyorsabb töltését teszi lehetővé. A Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 technológia 38%-kal hatékonyabb mint a 2.0-s előd változata. A töltőkészülék egy intelligens chip segítségével felismeri a névleges feszültséget, és az adott végkészülék töltöttségi állapotának megfelelően növeli a töltési feszültséget. Ezáltal hatékonyabb töltési folyamat lehetséges. A tápellátás a hálózati feszültségű dugaszoló aljzatról történik. A Qualcomm® Quick-Charge™ funkcióval nem rendelkező végkészülékeket a standard 5 V/DC töltőfeszültséggel látja el. Így az összes készülék működtethető és fel van készítve a jövőre is.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Túlterhelés ellen védett Rövidzár ellen védett A fogyasztó névleges feszültségének automatikus felismerése Lefelé kompatibilis Qualcomm® Quick-Charge™ 1.0-ig.
Technical specifications:
Product.PlasticfreePackaging: #####PlastikfreieVerpackung · Alkalmas: Smartphone,Tablet · Alkalmazási terület: Beltér · Bemenetek: Laposérintkezős dugó · Bemeneti feszültség (ofszet): 115 V/AC,230 V/AC · Kimenetek: #####1x USB-A · Kimenetek száma: 1 x · Kimeneti áram (max.): 3000 mA · Kimeneti áram (max.) csatornánként: 3000 mA · Méret, hossz: 62 mm · Méret, magasság: 23 mm · Méret, szélesség: 44 mm · Szín: Fekete · Súly: 54 g · Teljesítmény: 19.5 W · Tápegység jellemzők: Qualcomm Quick Charge 3.0
| Kimeneti áram (max.) | 3000 mA |
|---|---|
| Kimenő áram (max.) kerekítve | 3 A |
| Méret | (H x Sz x Ma) 62 x 44 x 23 mm |
| Súly | 54 g |
| Gyártói szám | QCP-3000 |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 23 mm |
| Hossz | 62 mm |
| Szélesség | 44 mm |
| Bemenetek | Laposérintkezős dugó |
| Bemeneti feszültség | 115 V/AC |
| Bemeneti feszültség | 230 V/AC |
| Jellemzők | Qualcomm Quick Charge 3.0 |
| Kimenetek száma | 1 x |
| Kimenetek | USB |
| Kimeneti áram (max.) csatornánként | 3000 mA |
| Alkalmazási terület | Aljzat dugó |
| Teljesítmény | 19.5 W |
| Termék típus | USB-s töltőkészülék |
| Termékazonosító | 900034 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | VOLTCRAFT |
| Cikkszám | 2268553 |
| Súly | 99 g |
| Vonalkód | 4064161079899 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.