Állítható univerzális dugasztápegység 9, 12, 15, 18, 20, 24 V/DC 1,5 A 24 W, Voltcraft VC-11335620
Gyártó: VOLTCRAFT
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
VOLTCRAFT VC-11335620 Dugasztápegység, beállítható 9 V/DC,12 V/DC,15 V/DC,18 V/DC,20 V/DC,24 V/DC 1.5 A 24 W Szabályozható kimeneti feszültség Voltcraft SPS24-24W-N tápegységAlacsony készenléti fogyasztás 0,08 W9 V/DC,12 V/DC...
Termékazonosító: 898583
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 790 Ft/db)
7 790 Ft
Voltcraft SPS24-24W-N tápegység
Alacsony készenléti fogyasztás
9 V/DC,12 V/DC,15 V/DC,18 V/DC,20 V/DC,24 V/DC Beállítható
Fogyasztókhoz max. 1.5 A teljesítményig
1 db 3,5 mm-es jack dugó
6 db üreges egyenáramú csatlakozó (külső/belső átmérő mm-ben) 5,5/1,5 5,5/2,5 5,5/2,1 4,0/1,7 3,5/1,4 2,35/0,7
Cserélje le régi tápegységét a VOLTCRAFT® SPS energiatakarékos tápegységére, és takarítson meg rengeteg pénzt. A hagyományos lineáris tápegységekhez képest az energiamegtakarítás készenléti üzemmódban meghaladja a 90%-ot.
A kimeneti feszültséget 7 lépésben állíthatja be a kívánt értékre az egyes feszültségválasztó dugók segítségével. Ez megakadályozza a kimeneti feszültség véletlen beállítását.
A 115/230 V/AC bemeneti feszültségnek köszönhetően a PLC tápegysége világszerte használható.
A kompakt, dugaszolható tápegység stabil, állítható kimeneti feszültséget biztosít. Ez azt jelenti, hogy univerzálisan használható csere- vagy második tápegységként számos eszközhöz. Ideálisak kisfogyasztókhoz, mint például zsebkomputerhez, WLAN-Router-hez, hordozható CD-játszóhoz, mini tévéhez stb.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Kimeneti feszültség: 9/12/15/18/20 és 24 V / DC · Biztonságos DC feszültség kiválasztása jumperokkal · 1,5 m DC csatlakozókábel · Túlterhelés ellen védett és rövidzárlat ellen védett.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Product.PlasticfreePackaging: #####PlastikfreieVerpackung · Alkalmazási terület: Aljzat dugó · Bemeneti feszültség (ofszet): 100 V/AC,240 V/AC · Dugó (hálózati adapter): Üreges dugó, 5.5/1.5,Üreges dugó, 5.5/2.5,Üreges dugó, 5.5/2.1,Üreges dugó, 4.0/1.7,Jack dugó 3,5,Üreges dugó, 3.5/1.4,Üreges dugó, 2.35/0.7 · ErP státusz: Level VI · Kimenetek száma: 6 x · Kimeneti feszültség: 9 V/DC,12 V/DC,15 V/DC,18 V/DC,20 V/DC,24 V/DC · Kimeneti áram (max.): 1.5 A · Kábelhossz: 1.65 m · Méret, hossz: 86 mm · Méret, magasság: 51 mm · Méret, szélesség: 69 mm · Súly: 170 g · Teljesítmény: 24 W · Tápegység jellemzők: Szabályozható kimeneti feszültség
Package contents:
1 csatlakozódugó 3,5 mm,6 db üreges dugó (külső-/belső Ø mm-ben) 5,5/2,5 ,5,5/1,5,5,5/2,1,4,0/1,7,3.5 / 1.4,2,35 / 0,7,6 feszültség áthidaló,Használati útmutató.
| Kimeneti áram (max.) | 1.5 A |
|---|---|
| Kimenő áram (max.) kerekítve | 1.5 A |
| Kábelhossz | 1.65 m |
| Méret | (H x Sz x Ma) 86 x 69 x 51 mm |
| Magasság | 51 mm |
| Hossz | 86 mm |
| Szélesség | 69 mm |
| ErP státusz | Level VI |
| Kimenet | Üreges dugó, 5.5/1.5 |
| Kimenet | Üreges dugó 5,5/2,5 |
| Kimenet | Üreges dugó, 5.5/2.1 |
| Kimenet | Üreges dugó, 4.0/1.7 |
| Kimenet | Jack dugó 3,5 |
| Kimenet | Üreges dugó, 3.5/1.4 |
| Kimenet | Üreges dugó, 2.35/0.7 |
| Bemeneti feszültség | 100 V/AC |
| Bemeneti feszültség | 240 V/AC |
| Jellemzők | Szabályozható kimeneti feszültség |
| Gyártói szám | SPS24-24W-N |
| Kimenetek száma | 6 x |
| Kimeneti feszültség | 9 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 12 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 15 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 18 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 20 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 24 V/DC |
| Alkalmazási terület | Aljzat dugó |
| Teljesítmény | 24 W |
| Súly | 170 g |
| Fenntarthatóság / környezetbarát tulajdonság | Műanyagmentes csomagolás |
| Termék típus | Dugasztápegység, beállítható |
| Termékazonosító | 898583 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | VOLTCRAFT |
| Cikkszám | 2267124 |
| Súly | 216 g |
| Vonalkód | 4064161079233 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.