VOLTCRAFT NPS-134 USB Notebook tápegység 134.5 W 12 V/DC, 14 V/DC, 15 V/DC, 16 V/DC, 18 V/DC, 18.5 V/DC, 19 V/DC, 19.5 V/DC, 20 V/DC, 22 V/DC, 24 V/DC 8.5 A
Gyártó: VOLTCRAFT
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Universal-Notebook tápegység NPS-134 USB12 - 24 V/DC / 8.5 A134.5 W teljesítményAlkalmazás helye: Aljzat dugóBemeneti feszültség tartomány 100 - 240 V/ACAlkalmas a következő notebookokhoz: Acer, Compaq, Dell, Fujitsu Siemens,...
Termékazonosító: 905862
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 28 990 Ft/db)
28 990 Ft
12 - 24 V/DC / 8.5 A
134.5 W teljesítmény
Alkalmazás helye: Aljzat dugó
Bemeneti feszültség tartomány 100 - 240 V/AC
Alkalmas a következő notebookokhoz: Acer, Compaq, Dell, Fujitsu Siemens, Gateway, HP, IBM, Panasonic, Sony, Toshiba, Samsung, Winbook, Lenovo
Jellemzők: Stabilizált egyenáramú kimeneti feszültség 12 V (8,5 A), 14/15 V (7,0 A), 16/18 V (6,5 A), 18,5 / 19 / 19,5 / 20 V (6 A), 22 / 24 V (5,5 A) · USB kimenet 5 V / DC 500 mA · Rövidzárlat és túlterhelés elleni védelem · Biztonság a fordított polaritással védett kimeneti csatlakozókon keresztül · Nagy hatékonyság és alacsony energiafogyasztás · 1,5 m hosszú DC csatlakozókábel · Állítható kimeneti feszültség
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok: A következő márkákhoz alkalmas: Acer, Compaq, Dell, Fujitsu Siemens, Gateway, HP, IBM, Panasonic, Sony, Toshiba, Samsung, Winbook, Lenovo · Alkalmazás helye: Aljzat dugó · Bemeneti feszültség tartomány: 100 - 240 V/AC · Dugó (hálózati adapter): Üreges dugó, 4.5/0.6, Lenovo dugó, 11 x 4.6/6.6 x 3.3, Üreges dugó 5,5/2,5, Üreges dugó, 4.75/1.7, Üreges dugó, 6.5/1.4, Üreges dugó, 5.0/1.0, Üreges dugó, 5.5/1.7, Üreges dugó, 7.9/0.9, Üreges dugó, 7.4/0.6 · ErP státusz: Level VI · Gyártói szín: Fekete · Kimenetek száma: 2 x · Kimeneti feszültség: 12 V/DC, 14 V/DC, 15 V/DC, 16 V/DC, 18 V/DC, 18.5 V/DC, 19 V/DC, 19.5 V/DC, 20 V/DC, 22 V/DC, 24 V/DC · Kimeneti feszültségtartomány: 12 - 24 V/DC · Kimeneti áram (max.): 8.5 A · Méret, hossz: 189.8 mm · Méret, magasság: 39.5 mm · Méret, szélesség: 64 mm · Műanyagmentes csomagolás: Műanyagmentes csomagolás · Súly: 854.2 g · Teljesítmény: 134.5 W · Tápegység jellemzők: Szabályozható kimeneti feszültség
Szállítás tartalma: Hálózati adapter · 9 db üreges dugó · Hálózati kábel · Használati útmutató
| Kimeneti áram (max.) | 8.5 A |
|---|---|
| Kimenő áram (max.) kerekítve | 8.5 A |
| Méret | (H x Sz x Ma) 189.8 x 64 x 39.5 mm |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 39.5 mm |
| Hossz | 189.8 mm |
| Szélesség | 64 mm |
| ErP státusz | Level VI |
| Kimenet | Üreges dugó, 4.5/0.6 |
| Kimenet | Lenovo dugó, 11 x 4.6/6.6 x 3.3 |
| Kimenet | Üreges dugó 5,5/2,5 |
| Kimenet | Üreges dugó, 4.75/1.7 |
| Kimenet | Üreges dugó, 6.5/1.4 |
| Kimenet | Üreges dugó, 5.0/1.0 |
| Kimenet | Üreges dugó, 5.5/1.7 |
| Kimenet | Üreges dugó, 7.9/0.9 |
| Kimenet | Üreges dugó, 7.4/0.6 |
| Jellemzők | Szabályozható kimeneti feszültség |
| Gyártói szám | NPS-134 USB |
| Kimenetek száma | 2 x |
| Kimeneti feszültségtartomány | 12 - 24 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 12 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 14 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 15 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 16 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 18 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 18.5 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 19 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 19.5 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 20 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 22 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 24 V/DC |
| Alkalmazási terület | Aljzat dugó |
| Teljesítmény | 134.5 W |
| Bemeneti feszültség | 100 - 240 V/AC |
| Súly | 854.2 g |
| Fenntarthatóság / környezetbarát tulajdonság | Műanyagmentes csomagolás |
| Termék típus | Notebook tápegység |
| Termékazonosító | 905862 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | VOLTCRAFT |
| Cikkszám | 2266533 |
| Súly | 1.093 kg |
| Vonalkód | 4064161075327 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.














Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.