Univerzális notebook tápegység 45 W 3,3 A 9,5-20 V/DC, Voltcrfat NPS-45-N VC-11332660
Gyártó: VOLTCRAFT
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Univerzális notebook tápegység 45 W 3,3 A 9,5-20 V/DC, Voltcrfat NPS-45-N VC-11332660Univerzális notebook tápegység 45 W 3,3 A 9,5-20 V/DC, Voltcrfat NPS-45-N VC-11332660Kimeneti feszültség: 9,5 V/DC, 12 V/DC, 15 V/DC, 18 V/DC, 19 V/D...
Termékazonosító: 900415
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 11 990 Ft/db)
11 990 Ft
Univerzális notebook tápegység 45 W 3,3 A 9,5-20 V/DC, Voltcrfat NPS-45-N VC-11332660
Kimeneti feszültség: 9,5 V/DC, 12 V/DC, 15 V/DC, 18 V/DC, 19 V/DC, 20 V/DCKimenteti áram max. 3,3 A
Maximális teljesítmény: 45 W
Bemeneti feszültség 100 - 240 V/AC
Alkalmas a következő notebookokhoz: Acer, Asus, Compaq, Gateway, HP, IBM, Lenovo, Samsung, Toshiba
További USB-A kimenet 5 V/DC 1 A
Az univerzális notebook tápegységgel a megadott márkájú notebookok a megfelelő feszültséggel működtethetők.
Jellemzők:
Széles tartományú bemenet a világméretű felhasználáshoz · Stabilizált kimeneti feszültség · Rövidzárlat és túlterhelés elleni védelem · Nagy hatékonyság és alacsony energiafogyasztás · Biztonság a fordított polaritással védett kimeneti csatlakozókkal.
Műszaki adatok:
A következő márkákhoz alkalmas: Acer,Asus,Compaq,Gateway,HP,IBM,Lenovo,Samsung,Toshiba · Alkalmazási terület: Aljzat dugó,Beltér · Bemeneti feszültség: 100 - 240 V/AC · Dugó (hálózati adapter): Üreges dugó, 11.0/4.6,Üreges dugó, 4.5/3.0,Üreges dugó, 4.75/1.7,Üreges dugó 5,5/2,5,Üreges dugó, 2.5/0.7,Üreges dugó, 5.5/1.7,Üreges dugó, 4.0/1.7,Üreges dugó, 3.0/1.0 · ErP státusz: Level VI · Kimenetek száma: 2 x · Kimeneti feszültség (min.): 9.5 V/DC,12 V/DC,15 V/DC,18 V/DC,19 V/DC,20 V/DC,5 V/DC · Kimeneti feszültségtartomány: 9.5 V/DC
12 V/DC
15 V/DC
18 V/DC
19 V/DC
20 V/DC · Kimeneti áram (low): 1.0 A · Kimeneti áram (magas): 3.3 A · Kimeneti áram (max.): 3.3 A · Méret, hossz: 107 mm · Méret, magasság: 33 mm · Méret, szélesség: 50 mm · Szín: Fekete · Súly: 224 g · Teljesítmény: 45 W · Tápegység jellemzők: Szabályozható kimeneti feszültség
Szállítás tartalma:
9x különféle kimeneti csatlakozók,Hálózati adapter,Hálózati kábel,Használati útmutató.
| Kimeneti áram (max.) | 3.3 A |
|---|---|
| Kimenő áram (max.) kerekítve | 3.3 A |
| Méret | (H x Sz x Ma) 107 x 50 x 33 mm |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 33 mm |
| Hossz | 107 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| ErP státusz | Level VI |
| Kimenet | Üreges dugó, 11.0/4.6 |
| Kimenet | Üreges dugó, 4.5/3.0 |
| Kimenet | Üreges dugó, 4.75/1.7 |
| Kimenet | Üreges dugó 5,5/2,5 |
| Kimenet | Üreges dugó, 2.5/0.7 |
| Kimenet | Üreges dugó, 5.5/1.7 |
| Kimenet | Üreges dugó, 4.0/1.7 |
| Kimenet | Üreges dugó, 3.0/1.0 |
| Jellemzők | Szabályozható kimeneti feszültség |
| Gyártói szám | NPS-45-N |
| Kimenetek száma | 2 x |
| Kimeneti feszültségtartomány | 9.5 V/DC<br>12 V/DC<br>15 V/DC<br>18 V/DC<br>19 V/DC<br>20 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 9.5 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 12 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 15 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 18 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 19 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 20 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 5 V/DC |
| Alkalmazási terület | Aljzat dugó |
| Alkalmazási terület | Beltér |
| Teljesítmény | 45 W |
| Bemeneti feszültség | 100 - 240 V/AC |
| Kimeneti áram (low) | 1.0 A |
| Kimeneti áram (magas) | 3.3 A |
| Súly | 224 g |
| Fenntarthatóság / környezetbarát tulajdonság | Műanyagmentes csomagolás |
| Termék típus | Notebook tápegység |
| Termékazonosító | 900415 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | VOLTCRAFT |
| Cikkszám | 2266532 |
| Súly | 415 g |
| Vonalkód | 4064161075310 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.