VOLTCRAFT SNPS-90 Notebook tápegység 89.9 W 19 V/DC 4.73 A
Gyártó: VOLTCRAFT
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
VOLTCRAFT SNPS-90 Notebook tápegység 89.9 W 19 V/DC 4.73 A Notebook tápegység, SNPS-9019 V/DC/ 4.73 A89.9 W teljesítményBemeneti feszültség 100 - 240 V/ACAlkalmas a következő notebookokhoz: Acer,Asus,Compaq,Dell,Fujitsu,Ga...
Termékazonosító: 907642
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 13 990 Ft/db)
13 990 Ft
Notebook tápegység, SNPS-90
19 V/DC/ 4.73 A
89.9 W teljesítmény
Bemeneti feszültség 100 - 240 V/AC
Alkalmas a következő notebookokhoz: Acer,Asus,Compaq,Dell,Fujitsu,Gateway,HP,Hitachi,IBM,Lenovo,Panasonic,Samsung,Sharp,Sony,Toshiba
Kompakt és könnyű tápegység notebookokhoz.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Széles tartományú bemenet · Stabilizált kimeneti feszültség 19 V / DC · Rövidzárlat és túlterhelés elleni védelem · 1,50 m DC csatlakozókábel.
Technical specifications:
Product.PlasticfreePackaging: #####Plastikfreie Verpackung · A következő márkákhoz alkalmas: Acer,Asus,Compaq,Dell,Fujitsu,Gateway,HP,Hitachi,IBM,Lenovo,Panasonic,Samsung,Sharp,Sony,Toshiba · Alkalmazási terület: Aljzat dugó · Bemeneti feszültség: 100 - 240 V/AC · ErP státusz: Level VI · Kimenetek száma: 1 x · Kimeneti feszültség: 19 V/DC · Kimeneti feszültségtartomány: 19 V/DC · Kimeneti áram (max.): 4.73 A · Méret, hossz: 123 mm · Méret, magasság: 23 mm · Méret, szélesség: 56 mm · Szín: Fekete · Súly: 389 g · Teljesítmény: 89.9 W
Package contents:
Hálózati adapter · 8 db DC üreges dugó · 1 db DC kimeneti dugó Lenovohoz · Hálózati kábel · használati útmutatóban talál.
| Kimeneti áram (max.) | 4.73 A |
|---|---|
| Kimenő áram (max.) kerekítve | 4.73 A |
| Méret | (H x Sz x Ma) 123 x 56 x 23 mm |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 23 mm |
| Hossz | 123 mm |
| Szélesség | 56 mm |
| ErP státusz | Level VI |
| Gyártói szám | SNPS-90 |
| Kimenetek száma | 1 x |
| Kimeneti feszültségtartomány | 19 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 19 V/DC |
| Alkalmazási terület | Aljzat dugó |
| Teljesítmény | 89.9 W |
| Bemeneti feszültség | 100 - 240 V/AC |
| Súly | 389 g |
| Fenntarthatóság / környezetbarát tulajdonság | Műanyagmentes csomagolás |
| Termék típus | Notebook tápegység |
| Termékazonosító | 907642 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | VOLTCRAFT |
| Cikkszám | 2266529 |
| Súly | 605 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.