VOLTCRAFT VC-11320930 Asztali tápegység, beállítható 5 V/DC, 6 V/DC, 7.5 V/DC, 9 V/DC, 12 V/DC, 13.5 V/DC, 15 V/DC 3 A 36 W Szabályozható kimeneti feszültség
Gyártó: VOLTCRAFT
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
VOLTCRAFT VC-11320930 Asztali tápegység, beállítható 5 V/DC,6 V/DC,7.5 V/DC,9 V/DC,12 V/DC,13.5 V/DC,15 V/DC 3 A 36 W Szabályozható kimeneti feszültség SPS15-36W-N univerzális asztali tápegység Kimenő feszültség: 5 - 15 V/DCFogyas...
Termékazonosító: 905224
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 10 990 Ft/db)
10 990 Ft
SPS15-36W-N univerzális asztali tápegység
Kimenő feszültség: 5 - 15 V/DC
Fogyasztókhoz max. 3 A
36 Watt teljesítmény
2 db jack dugó: 2,5 és 3,5 mm-es
6 hordós dugó (külső / belső Ø mm-ben) 5,5 / 2,5 5,5 / 1,5 5,0 / 2,1 4,0 / 1,7 3,5 / 1,35 2,35 / 0,75
Equipment:
Átkapcsolható kimeneti feszültség 5/6/7,5/9/12 V/DC (max. 3 A), 13,5/15 V/DC (max. 2,4 A) · 1,8 m-es egyenáramú csatlakozókábel · Max. készenléti energiafogyasztás
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Product.PlasticfreePackaging: #####PlastikfreieVerpackung · Alkalmazási terület: Aljzat dugó · Bemeneti feszültség (ofszet): 100 V/AC,240 V/AC · Dugó (hálózati adapter): Jack dugó 2,5,Jack dugó 3,5,Üreges dugó, 5.0/2.1,Üreges dugó, 5.5/2.5,Üreges dugó, 3.5/1.35,Üreges dugó, 4.0/1.7,Üreges dugó, 5.5/1.5,Üreges dugó, 2.35/0.75 · ErP státusz: Level VI · Kimenetek száma: 1 x · Kimeneti feszültség: 5 V/DC,6 V/DC,7.5 V/DC,9 V/DC,12 V/DC,13.5 V/DC,15 V/DC · Kimeneti áram (low): 2.4 A · Kimeneti áram (magas): 3 A · Kimeneti áram (max.): 3 A · Méret, hossz: 116 mm · Méret, magasság: 32 mm · Méret, szélesség: 49 mm · Súly: 300 g · Teljesítmény: 36 W · Tápegység jellemzők: Szabályozható kimeneti feszültség
Package contents:
Hálózati adapter,2x jack dugó 2,5 és 3,5 mm,6 db üreges dugó (külső/belső Ø mm-ben) 5,5/2,5,5,5/1,5,5,0/2,1,4,0/1,7,3,5/1,35,2,35/0,75,használati útmutatóban talál.
| Kimeneti áram (max.) | 3 A |
|---|---|
| Kimenő áram (max.) kerekítve | 3 A |
| Magasság | 32 mm |
| Hossz | 116 mm |
| Szélesség | 49 mm |
| ErP státusz | Level VI |
| Kimenet | Jack dugó 2,5 |
| Kimenet | Jack dugó 3,5 |
| Kimenet | Üreges dugó, 5.0/2.1 |
| Kimenet | Üreges dugó 5,5/2,5 |
| Kimenet | Üreges dugó, 3.5/1.35 |
| Kimenet | Üreges dugó, 4.0/1.7 |
| Kimenet | Üreges dugó, 5.5/1.5 |
| Kimenet | Üreges dugó, 2.35/0.75 |
| Bemeneti feszültség | 100 V/AC |
| Bemeneti feszültség | 240 V/AC |
| Jellemzők | Szabályozható kimeneti feszültség |
| Gyártói szám | SPS15-36W-N |
| Kimenetek száma | 1 x |
| Kimeneti feszültség | 5 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 6 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 7.5 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 9 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 12 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 13.5 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 15 V/DC |
| Alkalmazási terület | Aljzat dugó |
| Teljesítmény | 36 W |
| Kimeneti áram (low) | 2.4 A |
| Kimeneti áram (magas) | 3 A |
| Súly | 300 g |
| Termék típus | Asztali tápegység, beállítható |
| Termékazonosító | 905224 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | VOLTCRAFT |
| Cikkszám | 2264186 |
| Súly | 356 g |
| Vonalkód | 4064161069616 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.