VOLTCRAFT FPPS 24-7.2W Dugasztápegység, fix feszültségű N/A 0.3 A 7.2 W
Gyártó: VOLTCRAFT
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
VOLTCRAFT VC-11320885 Dugasztápegység, fix feszültségű 24 V/DC 0.3 A 7.2 W Dugaszadapter, FPPS 24-7.2WRendkívül energiahatékony24 V/DC kimeneti feszültség5,5 / 2,1 mm-es csőcsatlakozóA rendkívül hatékony Voltcraft FPP...
Termékazonosító: 901349
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 690 Ft/db)
3 690 Ft
Dugaszadapter, FPPS 24-7.2W
Rendkívül energiahatékony
24 V/DC kimeneti feszültség
5,5 / 2,1 mm-es csőcsatlakozó
A rendkívül hatékony Voltcraft FPPS dugaszolható tápegység 1,8 m hosszú kimeneti kábellel ideális tápegység minden 5.5 / 2.1 hordós csatlakozóval rendelkező végberendezéshez. Az integrált túlfeszültség, túlterhelés és rövidzárlat elleni védelem biztosítja a 86 grammos, 7,2 watt teljesítményű és 24 V / DC kimeneti feszültségű dugaszolható tápegység biztonságos használatát.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Product.PlasticfreePackaging: #####PlastikfreieVerpackung · Alkalmazási terület: Beltér,Aljzat dugó · Bemeneti feszültség (ofszet): 100 V/AC,240 V/AC · Dugó (hálózati adapter): Üreges dugó, 5.5/2.1 · ErP státusz: Level VI · Kimenetek száma: 1 x · Kimeneti feszültség: 24 V/DC · Kimeneti áram (max.): 0.3 A · Kábelhossz: 1.80 m · Méret, hossz: 68 mm · Méret, magasság: 68 mm · Méret, szélesség: 39 mm · Súly: 86 g · Teljesítmény: 7.2 W
Package contents:
Dugasztápegység · Használati útmutató
| Kimeneti áram (max.) | 0.3 A |
|---|---|
| Kimenő áram (max.) kerekítve | 300 mA |
| Kábelhossz | 1.80 m |
| Méret | (H x Sz x Ma) 68 x 39 x 68 mm |
| Magasság | 68 mm |
| Hossz | 68 mm |
| Szélesség | 39 mm |
| ErP státusz | Level VI |
| Kimenet | Üreges dugó, 5.5/2.1 |
| Bemeneti feszültség | 100 V/AC |
| Bemeneti feszültség | 240 V/AC |
| Gyártói szám | FPPS 24-7.2W |
| Kimenetek száma | 1 x |
| Kimeneti feszültség | 24 V/DC |
| Alkalmazási terület | Beltér |
| Alkalmazási terület | Aljzat dugó |
| Teljesítmény | 7.2 W |
| Súly | 86 g |
| Fenntarthatóság / környezetbarát tulajdonság | Műanyagmentes csomagolás |
| Termék típus | Dugasztápegység, fix feszültségű |
| Termékazonosító | 901349 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | VOLTCRAFT |
| Cikkszám | 2264177 |
| Súly | 102 g |
| Vonalkód | 4064161069524 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.