VOLTCRAFT FPPS 12-6W-V2 Dugasztápegység, fix feszültségű N/A 600 mA 7.2 W
Gyártó: VOLTCRAFT
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
VOLTCRAFT VC-11293520 Dugasztápegység, fix feszültségű 12 V/DC 600 mA 7.2 W Voltcraft FPPS 12-6W-V2 tápegységRendkívül energiahatékony12 V/DC Kimeneti feszültségFogyasztókhoz max. 600 mA teljesítményigÜreges dugó, 5.5/2.1...
Termékazonosító: 898380
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 790 Ft/db)
3 790 Ft
Voltcraft FPPS 12-6W-V2 tápegység
Rendkívül energiahatékony
12 V/DC Kimeneti feszültség
Fogyasztókhoz max. 600 mA teljesítményig
Üreges dugó, 5.5/2.1
Cserélje ki a régi tápegységet a VOLTCRAFT® fix feszültségű energiatakarékos tápegységgel, és takarítson meg pénzt. A hagyományos lineáris tápegységekhez képest a készenléti üzemmódban az energia-megtakarítás több mint 90%. Így ez a tápegység megfelel az ErP szigorú energiatakarékossági irányelvnek. A kimeneti feszültség feszültségre van állítva. Hasonlóképpen, az egyenáramú kimeneti csatlakozó szilárdan csatlakozik. Tehát nem veszélyezteti a feszültség vagy a polaritás megváltoztatását és a csatlakoztatott eszköz megsemmisítését. A szabványos üreges dugasz sok kis fogyasztóhoz illeszkedik. A dugaszolható tápegységet ezért 1: 1-es helyettesítés nélkül lehet kicserélni. 115/230 V / AC bemeneti feszültséggel az FPPS tápegységét akár világszerte is használhatja.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Túlfeszültség, túlterhelés és rövidzárlat ellen védett · 1,8 m-es kimeneti kábel
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Product.PlasticfreePackaging: #####PlastikfreieVerpackung · Alkalmazási terület: Aljzat dugó · Bemeneti feszültség (max.): 240 V/AC · Bemeneti feszültség (min.): 100 V/AC · Bemeneti feszültség (ofszet): 100 V/AC,240 V/AC · Dugó (hálózati adapter): Üreges dugó, 5.5/2.1 · ErP státusz: Level VI · Kimeneti feszültség: 12 V/DC · Kimeneti áram (max.): 600 mA · Kábelhossz: 1.80 m · Méret, hossz: 68 mm · Méret, magasság: 68 mm · Méret, szélesség: 39 mm · Súly: 92 g · Teljesítmény: 7.2 W · Tápegységtípus: Kapcsolóüzemű
Package contents:
Tápegység 1,8 m-es csatlakozó kábellel · Használati útmutató.
| Típus | Kapcsolóüzemű |
|---|---|
| Kimeneti áram (max.) | 600 mA |
| Kimenő áram (max.) kerekítve | 600 mA |
| Kábelhossz | 1.80 m |
| Méret | (H x Sz x Ma) 68 x 39 x 68 mm |
| Magasság | 68 mm |
| Hossz | 68 mm |
| Szélesség | 39 mm |
| ErP státusz | Level VI |
| Kimenet | Üreges dugó, 5.5/2.1 |
| Bemeneti feszültség | 100 V/AC |
| Bemeneti feszültség | 240 V/AC |
| Gyártói szám | FPPS 12-6W-V2 |
| Kivitel | Dugasztápegység |
| Bemeneti feszültség (max.) | 240 V/AC |
| Bemeneti feszültség (min.) | 100 V/AC |
| Kimeneti feszültség | 12 V/DC |
| Alkalmazási terület | Aljzat dugó |
| Teljesítmény | 7.2 W |
| Bemeneti feszültség | 100 - 240 V/AC |
| Súly | 92 g |
| Fenntarthatóság / környezetbarát tulajdonság | Műanyagmentes csomagolás |
| Termék típus | Dugasztápegység, fix feszültségű |
| Termékazonosító | 898380 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | VOLTCRAFT |
| Cikkszám | 2258704 |
| Súly | 113 g |
| Vonalkód | 4064161052328 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.