VOLTCRAFT USPS-1500N Dugasztápegység, beállítható N/A 1.5 A 18 W Szabályozható kimeneti feszültség
Gyártó: VOLTCRAFT
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
VOLTCRAFT VC-11258700 Dugasztápegység, beállítható 3 V/DC,4.5 V/DC,5 V/DC,6 V/DC,7.5 V/DC,9 V/DC,12 V/DC 1.5 A 18 W Szabályozható kimeneti feszültség Voltcraft Usps-1500N dugaszoló tápegység3 - 12 V / DC kimeneti feszültségFogyasz...
Termékazonosító: 886162
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 790 Ft/db)
8 790 Ft
Voltcraft Usps-1500N dugaszoló tápegység
3 - 12 V / DC kimeneti feszültség
Fogyasztókhoz max. 1.5 A
18 W teljesítmény
Igen csekély készenléti áramfogyasztás
Stabilizált kimenő feszültségek
Ultrakompakt kivitel
Széles bemeneti tartomány 100 - 240 V/AC
8 DC cserélhető dugóval az univerzális eszközhasználathoz
Technical specifications:
Product.PlasticfreePackaging: #####PlastikfreieVerpackung · Alkalmazási terület: Beltér,Aljzat dugó · Bemenetek: 1 x · Bemeneti feszültség (max.): 240 V/AC · Bemeneti feszültség (min.): 100 V/AC · Bemeneti feszültség (ofszet): 100 V/AC · Dugó (hálózati adapter): Üreges dugó, 2.35/0.75,Üreges dugó, 3.5/1.35,Üreges dugó, 4.0/1.7,Üreges dugó, 5.0/2.1,Üreges dugó, 5.5/1.5,Üreges dugó, 5.5/2.5,Jack dugó 2,5,Jack dugó 3,5 · ErP státusz: Level VI · Kimenetek száma: 1 x · Kimeneti feszültség: 3 V/DC,4.5 V/DC,5 V/DC,6 V/DC,7.5 V/DC,9 V/DC,12 V/DC · Kimeneti áram (max.): 1.5 A · Kábelhossz: 1.80 m · Méret, hossz: 84.3 mm · Méret, magasság: 70.3 mm · Méret, szélesség: 53 mm · Súly: 0.24 kg · Teljesítmény: 18 W · Tápegység jellemzők: Szabályozható kimeneti feszültség
Package contents:
2 db jackdugó (2,5 és 3,5 mm-es),6 db DC csatlakozódugó (külső-/belső Ø mm-ben): 2,35/0,75 ,3,5/1,35,4,0/1,7,5,0/2,1,5,5/1,5,5,5/2,5,használati útmutatóban talál.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
| Kimeneti áram (max.) | 1.5 A |
|---|---|
| Kimenő áram (max.) kerekítve | 1.5 A |
| Kábelhossz | 1.80 m |
| Méret | (H x Sz x Ma) 84.3 x 53 x 70.3 mm |
| Magasság | 70.3 mm |
| Hossz | 84.3 mm |
| Szélesség | 53 mm |
| ErP státusz | Level VI |
| Kimenet | Üreges dugó, 2.35/0.75 |
| Kimenet | Üreges dugó, 3.5/1.35 |
| Kimenet | Üreges dugó, 4.0/1.7 |
| Kimenet | Üreges dugó, 5.0/2.1 |
| Kimenet | Üreges dugó, 5.5/1.5 |
| Kimenet | Üreges dugó 5,5/2,5 |
| Kimenet | Jack dugó 2,5 |
| Kimenet | Jack dugó 3,5 |
| Bemeneti feszültség | 100 V/AC |
| Jellemzők | Szabályozható kimeneti feszültség |
| Gyártói szám | USPS-1500N |
| Bemeneti feszültség (max.) | 240 V/AC |
| Bemeneti feszültség (min.) | 100 V/AC |
| Bemenetek | 1 x |
| Kimenetek száma | 1 x |
| Kimeneti feszültség | 3 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 4.5 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 5 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 6 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 7.5 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 9 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 12 V/DC |
| Alkalmazási terület | Beltér |
| Alkalmazási terület | Aljzat dugó |
| Teljesítmény | 18 W |
| Súly | 0.24 kg |
| Termék típus | Dugasztápegység, beállítható |
| Termékazonosító | 886162 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | VOLTCRAFT |
| Cikkszám | 2251740 |
| Súly | 205 g |
| Vonalkód | 4064161042091 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.