Endoszkópkamera, szonda átmérő: 8 mm, hossz: 5 m, Voltcraft BS-600SD
Gyártó: VOLTCRAFT
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
VOLTCRAFT VC-11254710 Endoszkóp Szonda átmérő: 8 mm Szondahossz: 5 mVOLTCRAFT BS-600SD endoszkópVízálló kamera (IP67 védettségi osztály), 8 mm átmérővel4 tompítható fehér LED5 méteres kábel cserélhető kamerafejjelKép és vi...
Termékazonosító: 907634
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 79 990 Ft/db)
79 990 Ft
VOLTCRAFT BS-600SD endoszkóp
Vízálló kamera (IP67 védettségi osztály), 8 mm átmérővel
4 tompítható fehér LED
5 méteres kábel cserélhető kamerafejjel
Kép és videó tárolása micro SD kártyán (legfeljebb 32 GB)
8,9 cm-es (3,5 hüvelykes) TFT LCD kijelző, 320 x 240 pixel felbontással
Mi van a sorban?
Az akkumulátorral működtetett Voltcraft endoszkóp ergonómikus fogantyúval és forgatható képpel könnyen megközelíthető helyeket érhet el - és mindig jó képpel! A rugalmas, 5 méter hosszú goosnyak kiválóan alkalmas például a házban lévő csövek és vezetékek, vagy az autó üregek ellenőrzésére sérülések vagy korrózió szempontjából. A tompítható fehér LED-es kamerafény garantálja az optimális megvilágítási körülményeket és a tökéletes képminőséget a 8,9 cm-es LCD-kijelzőn, valamint a 320 x 240 pixel felbontást. A vízálló kamera zoom funkcióval és akár 54 ° látómezővel is rendelkezik. A kapott kép vagy videó anyagot menthet egy micro SD-kártyára, amely nem tartozik a szállítási terjedelembe. És nem csak a kézművesek és a háztulajdonosok értékelik az endoszkóp előnyeit. Ez a tökéletes társ az ornitológusoknak a fészkelő dobozok vagy a tenyészbarlangok ellenőrzésére is.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Product.PlasticfreePackaging: #####PlastikfreieVerpackung · Endoszkóp jellemzők: Digitális zoom,Cserélhető kameraszonda,Kép funkció,Videó funkció · Hajlítási sugár (max.): 45 mm · Kamera felbontás: 640 x 480 Pixel · Kijelző felbontás: 320 x 240 Pixel · Látómező: 60 ° · Méret, hossz: 200 mm · Méret, magasság: 90 mm · Méret, szélesség: 120 mm · Szonda átmérő: 8 mm · Szondahossz: 5 m · Súly: 945 g · További műszaki adatok: Érzékenység: 1,8 V (Lux.sec) · A kamerafej átmérője: 8,0 mm · A kamera látószöge: 54° · A kamera mélységélessége: 3 - 6 cm · Minimális hajlítási sugár: 4,5 cm · Fehérkiegyenlítés: automatikus · Fénynek való kitettség: automatikus · Kamera megvilágítás: 4 db fehér LED · LED Lux Max 1200 +/-150 lux, 20 mm-es távolságból · Videóformátum: NTSC- ésund PAL · Az LC kijelző tükrözése, nagyítása: digitális: X2, X3, X4 · LC kijelsző színminta: RGB · Képfrekvencia: 20fps/25fps/30fps · Fényképformátum: JPG · Videó formátum: AVI · Videó kimemet támogatott · Tápfeszültség: 4 db ceruzaelemről (nem szállítjuk vele) · Teljesítményfelvét: max. 450 mA · Elem élettartam: kb. 3 óra · Alacsony feszültség jelzése 4,2 V-nál · Hattyúnyak hossza: 488 cm +/- 2 cm · A szerkezet teljes hossza: 111 cm +/- 2 cm · Az USB kábel hossza: 1 m · A TV kábel hossza: 1,0 m · MikroSD kártya támogatás: max. 32 GB · Üzemi hőmérséklet: 0 ...+45°C · Üzemi páratartalom: 15 - 85% RH · Tárolási hőmérséklet: -10 ... +50 °C · Légnedvesség tárolásnál: 0 - 85% RH · Termék súlya: kb. 500 g (elemek és kábel nélkül). · Védelmi típus: IP67 (szonda) · Zoom (digitális): 4 x
Package contents:
Endoszkóp
Kampó
tükör
Mágnes
Mini USB kábel
TV kábel
Keményfedeles tok
Használati útmutató
Note:
Elemek nélkül szállítjuk (4 db ceruzaelem szükséges).
| Szonda átmérő | 8 mm |
|---|---|
| Szondahossz | 5 m |
| Jellemzők | Digitális zoom |
| Jellemzők | Cserélhető kameraszonda |
| Jellemzők | Kép funkció |
| Jellemzők | Videó funkció |
| Kijelző felbontás | 320 x 240 pixel |
| Kamera felbontás | 640 x 480 pixel |
| Digitális zoom | 4 x |
| Védelmi típus | IP67 (szonda) |
| Látómező | 60 ° |
| Hajlítási sugár (max.) | 45 mm |
| Súly | 945 g |
| Méret | (H x Sz x Ma) 200 x 120 x 90 mm |
| Hossz | 200 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Gyártói szám | BS-600SD |
| Fenntarthatóság / környezetbarát tulajdonság | Műanyagmentes csomagolás |
| Termék típus | Endoszkóp |
| Termékazonosító | 907634 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | VOLTCRAFT |
| Cikkszám | 2250942 |
| Súly | 2.35 kg |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.