VOLTCRAFT Mérővezeték [lamellás dugó, 4 mm - lamellás dugó, 4 mm] 1.00 m Fekete 1 db
Gyártó: VOLTCRAFT
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
4 mm PVC mérővezeték 1 mm²Fekete 1 m 4 mm-es dugó, egymásba dugható Kábelhossz 1.00 m PVC,FeketeEz a PVC mérővezeték különösen hobby-tevékenységnél kis feszültségekhez alkalmas.Ez a szöveg gépi fordítással kész...
Termékazonosító: 901840
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 490 Ft/db)
1 490 Ft
4 mm-es dugó, egymásba dugható
Kábelhossz 1.00 m
PVC,Fekete
Ez a PVC mérővezeték különösen hobby-tevékenységnél kis feszültségekhez alkalmas.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok: Anyag: PVC · Csatlakozó típus A (illetve bemenetek): lamellás dugó, 4 mm · Csatlakozó típus B (illetve kimenetek): lamellás dugó, 4 mm · Dugó jellemők: Egymásba rakható · Gyártói szín: Fekete · Kábelhossz: 1.00 m · Mérési kategória: CAT I · Műanyagmentes csomagolás: Műanyagmentes csomagolás · Névleges feszültség: 35 V · Névleges áram: 10 A · Ø/Dugótípus: 4 mm-es dugó, egymásba dugható
| Szín | Fekete |
|---|---|
| Névleges áram | 10 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 10 A |
| Kábelhossz | 1.00 m |
| Csatlakozó típus A | lamellás dugó, 4 mm |
| Csatlakozó típus B | lamellás dugó, 4 mm |
| Anyag | PVC |
| Mérési kategória | CAT I |
| Dugó jellemők | Egymásba rakható |
| Gyártói szám | VC-10906585 |
| Névleges feszültség | 35 V |
| Fenntarthatóság / környezetbarát tulajdonság | Műanyagmentes csomagolás |
| Termék típus | Mérővezeték |
| Termékazonosító | 901840 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | VOLTCRAFT |
| Cikkszám | 2181317 |
| Súly | 35 g |
| Vonalkód | 4053199991501 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.
![VOLTCRAFT Mérővezeték [lamellás dugó, 4 mm - lamellás dugó, 4 mm] 1.00 m Fekete 1 db](https://storage.googleapis.com/storage.inshop.hu/0901/270/901840-1_20250110133214.jpg)
![VOLTCRAFT Mérővezeték [lamellás dugó, 4 mm - lamellás dugó, 4 mm] 1.00 m Fekete 1 db 2. kép](https://storage.googleapis.com/storage.inshop.hu/0901/270/901840-2_20250110133214.jpg)
![VOLTCRAFT Mérővezeték [lamellás dugó, 4 mm - lamellás dugó, 4 mm] 1.00 m Fekete 1 db 3. kép](https://storage.googleapis.com/storage.inshop.hu/0901/270/901840-3_20250110133214.jpg)
![VOLTCRAFT Mérővezeték [lamellás dugó, 4 mm - lamellás dugó, 4 mm] 1.00 m Fekete 1 db bélyegkép](https://storage.googleapis.com/storage.inshop.hu/0901/90/901840-1_20250110133214.jpg)
![VOLTCRAFT Mérővezeték [lamellás dugó, 4 mm - lamellás dugó, 4 mm] 1.00 m Fekete 1 db 2. bélyegkép](https://storage.googleapis.com/storage.inshop.hu/0901/90/901840-2_20250110133214.jpg)
![VOLTCRAFT Mérővezeték [lamellás dugó, 4 mm - lamellás dugó, 4 mm] 1.00 m Fekete 1 db 3. bélyegkép](https://storage.googleapis.com/storage.inshop.hu/0901/90/901840-3_20250110133214.jpg)
Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.