Vezetékvizsgáló kábelteszter és hanggenerátoros vezetékkereső multiméter, Voltcraft LSG-4
Gyártó: VOLTCRAFT
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
VOLTCRAFT LSG-4 #####Leitungssucher, Signalverfolger, Durchgangsprüfer, Multimeter VOLTCRAFT LSG-4 kábelkereső + jelkövető + folytonosságvizsgáló + multiméterÉrintésmentes vezetékkeresés folyamatos vagy szaggatott ellenőrzési hanggal...
Termékazonosító: 899865
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 18 990 Ft/db)
18 990 Ft
VOLTCRAFT LSG-4 kábelkereső + jelkövető + folytonosságvizsgáló + multiméter
Érintésmentes vezetékkeresés folyamatos vagy szaggatott ellenőrzési hanggal feszültségmentes vezetékeken
Telefonvezetékek polaritás- és állapotellenőrzése krokodilcsipeszek és moduláris RJ11-csatlakozódugó segítségével
Optikai szakadásvizsgáló (
Folytonosságvizsgálat (
Ellenállásmérés 40 MOhm-ig
Egyen- és váltakozófeszültség mérése max. 600 Veff (effektív) értékig.
Derítse fel az LSG-4 DMM segítségével a kábeleket és vezetékeket. Az LSG-4 DMM egy hanggenerátorból áll, amely hangjelet küld a vizsgálandó vonalnak, és egy nagyon érzékeny induktív vevőből, amely megbízhatóan megtalálja a kábeleket, még akkor is, ha azok akár 15 cm-re vannak a falban. Így a kábel lefutását a falban pontosan meg tudja határozni. A hanggenerátor jele vagy egy RJ11 dugón vagy krokodilcsipeszeken keresztül táplálható be a mérendő vezetékbe. Ezenkívül a készülék kiterjedt multiméter funkciókkal rendelkezik. Ezzel megspórol egy eszközt. A gumi védelemnek köszönhetően az LSG-4 DMM kemény használatra is alkalmas.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Átváltható hangjel (tartós/pulzáló) · Folytonosság- és feszültség vizsgálat a vizsgált vezetéken. · V / AC, V / DC, Ω mérési funkciók, akusztikus folytonossági teszt és dióda teszt · Max. és Hold funkció.
Technical specifications:
Product.PlasticfreePackaging: #####PlastikfreieVerpackung · Kábelhossz (max.): 400 m · Méret, magasság: 154 mm · Méret, szélesség: 67 mm · További műszaki adatok: Multiméter: CAT III 600 V · Feszültség mérési tartomány, AC: 1 mV - 600 V, DC: 0,1 mV - 600 V · Ellenállás mérési tartomány: 0,1 Ω - 20 MΩ
Package contents:
LSG-4 DMM · Vevő teszt · 2 db mikroelem · 2 db 9 V-os elem · 1 db mérővezeték készlet · Használati útmutató.
| Kábelhossz (max.) | 400 m |
|---|---|
| Méret | (Sz x Ma) 67 mm x 154 mm |
| Kalibrálás (szabvány szerint) | ISO / DAkkS accredited |
| Magasság | 154 mm |
| Szélesség | 67 mm |
| Gyártói szám | LSG-4 |
| Fenntarthatóság / környezetbarát tulajdonság | Műanyagmentes csomagolás |
| Termék típus | Vezetékkereső |
| Termékazonosító | 899865 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | VOLTCRAFT |
| Cikkszám | 2181313 |
| Súly | 742 g |
| Vonalkód | 4053199991488 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Minden rendben ment, ajánlom!
Fantaszta1 –