Hálózati USB töltő max. 1000 mA 1 x USB, Voltcraft SPS-1000 USB VC-10904490
Gyártó: VOLTCRAFT
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
VOLTCRAFT SPS-1000 USB USB-s töltőkészülék 5 W #####1x USB-A Fekete Beltér Dugasz adapter USB kimenettelKompakt dugaszolható házKimenet: 5 V/DC max. 1000 mAUSB A aljTö...
Termékazonosító: 885413
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 790 Ft/db)
3 790 Ft
VOLTCRAFT
SPS-1000 USB
USB-s töltőkészülék
5 W
#####1x USB-A
Fekete
Beltér
Dugasz adapter USB kimenettel
Kompakt dugaszolható ház
Kimenet: 5 V/DC max. 1000 mA
USB A alj
Töltőadapter mobiltelefonok, navigációs rendszerek, PDA, MP3 lejátszók tápellátásához. Ideális útközben is. Mobil készülékeit egyszerűen utántöltheti.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Stabilizált kimeneti feszültség Rövidzárlat-, túlfeszültség- és túlterhelésvédelem Készenléti fogyasztás
Technical specifications:
Product.PlasticfreePackaging: #####PlastikfreieVerpackung · Alkalmas: Smartphone,Tablet · Alkalmazási terület: Beltér · Bemenetek: Euro dugó · Bemeneti feszültség: 100 - 240 V/AC · Bemeneti feszültség (ofszet): 115 V/AC,230 V/AC · ErP státusz: Step 2 · Kimenetek: #####1x USB-A · Kimenetek száma: 1 x · Kimeneti feszültség: 5 V/DC · Kimeneti áram (max.): 1000 mA · Kimeneti áram (max.) csatornánként: 1000 mA · Kivitel: Eurodugó · Méret, hossz: 23 mm · Méret, magasság: 74 mm · Méret, szélesség: 40 mm · Szín: Fekete · Súly: 38 g · Teljesítmény: 5 W
| Kivitel | Eurodugó |
|---|---|
| Típus | Kapcsolóüzemű |
| Kimeneti feszültség | 5 V/DC |
| Kimeneti áram (max.) | 1000 mA |
| Kimenő áram (max.) kerekítve | 1 A |
| Bemeneti feszültség | 100 - 240 V/AC |
| Méret | (H x Sz x Ma) 23 x 40 x 74 mm |
| Súly | 38 g |
| Gyártói szám | SPS-1000 USB |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 74 mm |
| Hossz | 23 mm |
| Szélesség | 40 mm |
| ErP státusz | Step 2 |
| Bemenetek | Euro dugó |
| Bemeneti feszültség | 115 V/AC |
| Bemeneti feszültség | 230 V/AC |
| Kimenetek száma | 1 x |
| Kimenetek | USB |
| Kimeneti áram (max.) csatornánként | 1000 mA |
| Alkalmazási terület | Aljzat dugó |
| Teljesítmény | 5 W |
| Fenntarthatóság / környezetbarát tulajdonság | Műanyagmentes csomagolás |
| Termék típus | USB-s töltőkészülék |
| Termékazonosító | 885413 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | VOLTCRAFT |
| Cikkszám | 2180898 |
| Súly | 60 g |
| Vonalkód | 4053199995592 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.