Univerzális hengeres akkutöltő, lítiumion, LiFePO, NiMH, NiCd, Voltcraft CC-8
Gyártó: VOLTCRAFT
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
VOLTCRAFT CC-8 Hengeres akku töltő Lítiumion,LiFePO,NiMH,NiCd A,Ceruza (AA),Mikro (AAA),Mini (AAAA),9 V-os,Baby (C),Sub-C,10340,14500,16340,17500,17650,18490,18500,18650,21700,22650,26500,26650CC-8 kerek cellás t...
Termékazonosító: 885765
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 20 990 Ft/db)
20 990 Ft
VOLTCRAFT
CC-8
Hengeres akku töltő
Lítiumion,LiFePO,NiMH,NiCd
A,Ceruza (AA),Mikro (AAA),Mini (AAAA),9 V-os,Baby (C),Sub-C,10340,14500,16340,17500,17650,18490,18500,18650,21700,22650,26500,26650
CC-8 kerek cellás töltő A
Kompatibilis NiMH / NiCD, Li-Ion és LiFePo4 akkumulátorokkal (max. hossz: 74mm)
10 foglalat (beleértve a 2x 9 V-os blokkot)
Intelligens ultragyors töltési funkció (max. 2 A töltőáram)
A Voltcraft CC-8 töltő Ni-Mh / CD, Li-Ion és LiFePo4 akkumulátorokat tölthet. A töltő maximálisan 74 mm hosszú akkumulátorral kompatibilis. A töltőnek tíz független akkumulátortöltő nyílása van, köztük két 9 V-os blokkhely. Az LCD megjeleníti az összes szükséges információt, például:. B. Akkumulátor feszültsége (V), töltési áram (mA), kapacitás (mAh) és a töltési állapot% -ában a kiválasztott nyíláshoz. A CC-8 töltő ideális azoknak a felhasználóknak, akiknek különféle típusú hengeres akkumulátoruk van, és egyszerre kell őket tölteniük.
Intelligens töltési technológia
A beépített töltési technológia automatikusan felismeri a behelyezett akkumulátorokat, és egyenként beállítja a töltési áramot. A töltő a lehető leggyorsabban és biztonságosan tudja feltölteni az akkumulátorokat.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Hibás akkumulátorok észlelése · Delta V (-dv)-vezérlés · Pólusfelcserélés elleni védelem · Rövidzárlat elleni védelem · Túltöltés védelem · Max. 5 db C típusú akkumulátor tölthető egyszerre.
Technical specifications:
Product.PlasticfreePackaging: #####PlastikfreieVerpackung · 9 V-os töltőrekeszek: 2 · Akkuméret: A,Ceruza (AA),Mikro (AAA),Mini (AAAA),9 V-os,Baby (C),Sub-C,10340,14500,16340,17500,17650,18490,18500,18650,21700,22650,26500,26650 · Baby töltőrekeszek: 5 · Ceruza töltőrekeszek: 8 · Hozzávaló akku: Lítiumion,LiFePO,NiMH,NiCd · Max. töltőáram rekeszenként: 2000 mA · Mikro töltőrekeszek: 8 · Méret, hossz: 230 mm · Méret, magasság: 34 mm · Méret, szélesség: 150 mm · Súly: 635 g · Tipikus töltési idő 150 mAh-s 9V-os akkuhoz: 150 Min. · Töltési csatornák/rekeszek: 10 · Töltőkészülék jellemzők: Önálló rekeszfelügyelet,Akkufelismerés,Hibás akku felismerés · Töltőáram (baby): 1000 mA · Töltőáram (ceruzaakku): 1000 mA · Töltőáram (góliát): 1000 mA · Töltőáram (mikro): 2000 mA · Töltőáram 9V-os: 60 mA · Üzemi feszültség: 12 V/DC
Package contents:
Töltőkészülék, CC-8 · hálózati tápegység · Használati útmutató
| Hozzávaló akku | Lítiumion |
|---|---|
| Hozzávaló akku | LiFePO |
| Hozzávaló akku | NiMH |
| Hozzávaló akku | NiCd |
| Akkuméret | A |
| Akkuméret | Ceruza (AA) |
| Akkuméret | Mikro (AAA) |
| Akkuméret | Mini (AAAA) |
| Akkuméret | Baby (C) |
| Akkuméret | Sub-C |
| Akkuméret | 9 V-os |
| Akkuméret | 10340 |
| Akkuméret | 14500 |
| Akkuméret | 16340 |
| Akkuméret | 17500 |
| Akkuméret | 17650 |
| Akkuméret | 18490 |
| Akkuméret | 18500 |
| Akkuméret | 18650 |
| Akkuméret | 21700 |
| Akkuméret | 22650 |
| Akkuméret | 26500 |
| Akkuméret | 26650 |
| Töltési csatornák/rekeszek | 10 |
| Mikro | 8 |
| Ceruza | 8 |
| Baby | 5 |
| 9 V-os | 2 |
| Üzemi feszültség | 12 V/DC |
| Max. töltőáram rekeszenként | 2000 mA |
| Töltőáram (mikro) | 1000 mA |
| Töltőáram (ceruzaakku) | 1000 mA |
| Töltőáram (baby) | 1000 mA |
| Töltőáram (góliát) | 1000 mA |
| Töltőáram 9V-os | 60 mA |
| Töltőáram (mikro) | 2000 mA |
| Jellemzők | Önálló rekeszfelügyelet |
| Jellemzők | Akkufelismerés |
| Jellemzők | Hibás akku felismerés |
| Jellemzők | Akku diagnózis |
| Tipikus töltési idő 150 mAh-s 9V-os akkuhoz | 150 perc |
| Hossz | 230 mm |
| Szélesség | 150 mm |
| Magasság | 34 mm |
| Súly | 635 g |
| Méret | (H x Sz x Ma) 230 x 150 x 34 mm |
| Fenntarthatóság / környezetbarát tulajdonság | Műanyagmentes csomagolás |
| Termék típus | Hengeres akku töltő |
| Termékazonosító | 885765 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | VOLTCRAFT |
| Cikkszám | 2176563 |
| Súly | 882 g |
| Vonalkód | 4053199993451 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.














Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.