Környezetvédelmi mérőműszer, légsebesség-, fény-, zajszint-, hő- és nedvességmérő, 5 az 1-ben műszer Voltcraft UM5/1 200
Gyártó: VOLTCRAFT
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
VOLTCRAFT UM5 / 1 200 környezeti mérőkészülék5 funkció egy eszközben: zajszintmérő, fénymérő, páratartalom- és hőmérsékletmérő és CFM / CMM anemométer5 érzékelő használható egyszerreA hangszint, a fényerősség, a hőmérséklet, a páratar...
Termékazonosító: 886435
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 66 990 Ft/db)
66 990 Ft
5 funkció egy eszközben: zajszintmérő, fénymérő, páratartalom- és hőmérsékletmérő és CFM / CMM anemométer
5 érzékelő használható egyszerre
A hangszint, a fényerősség, a hőmérséklet, a páratartalom, a levegő sebessége és a légáram egyidejű megjelenítése
Nagy háttérvilágítású LCD
USB-port
A VOLTCRAFT UM5 / 1 200 az univerzális környezeti mérőkészülék. Egyesíti az 5 érzékelő mérését egy eszközben (zajszintmérő, fénymérő, páratartalommérő, hőmérsékletmérő, harmatpontmérés és CFM / CMM termoanemométer). A multifunkcionális környezeti mérő készülék professzionális és magán felhasználásra is alkalmas.
A zajszintmérő
A zajszintmérő használható a zaj mérésére gyárakban, iskolákban, irodákban és otthonokban.
A fénymérő
A fénymérőt a fényerősség mérésére használják. Teljesen koszinuszban korrigálva van a fény beesési szöge alapján.
A páratartalom / hőmérsékletmérő készülék
A páratartalom-mérő félvezető érzékelőt és hőmérsékleti mérőt használ. K típusú hőelemet használunk.
CFM / CMM termoanemométer
A hőanemométer sokféle alkalmazásra alkalmas, ideértve a létesítmény karbantartását, a környezeti elemzést, a füst szekrény tesztelését és a HVAC rendszer értékelését.
USB-port
A mérési adatok USB interfészen keresztül továbbíthatók a számítógépre. Az adatok megjelenítésre és mentésre kerülnek a mellékelt PC-szoftver segítségével.
Jellemzők:
Az akkumulátor töltöttségi szintjének jelzése A minimális, a maximális és az átlagos értékek kijelzése Automatikus kikapcsolás mód (alvó üzemmód) 4 érték egyszerre jeleníthető meg. Választható egységek: ° C / ° F, m / s, km / h, láb / perc, csomók, mph.
Műszaki adatok:
Beszúró hőmérő jellemzők: Többfunkciós környezetvédelmi mérőműszer, 5 az 1-ben · Felbontás (hőmérséklet): 0.1 °C · Gyártói szám: UM5/1 200 · Hőmérséklet (max.): 1372 °C · Hőmérséklet (min.): -200 °C · Kalibrált: Gyári standard (tanúsítvány nélkül) · Kalibrálás: Nedvesség,Szélsebesség,Hőmérséklet,Zajszint · Méret, hossz: 50 mm · Méret, magasság: 259 mm · Méret, szélesség: 62 mm · Súly: 282 g · Termék típus: Hőmérséklet adapter · További műszaki adatok: Schallpegelmessung:30-130 dBA, felbontás 0,1 dB, frekvenciaválasz 31,5 Hz - 8 kHz, pontosság ± 3,5 dB · Luxmeter:0 - 20000 lux, felbontás 0,1, 1 10 lux · Luftfeuchtemessung:0 - 100% relatív páratartalom, felbontás 0,1% relatív páratartalom, pontosság ± 3,5% relatív páratartalom · Anemometer:0,40 - 30,00 m / s, pontosság ± 3% · Tápellátás: 1 db 9 V-os elem (vele szállítjuk) · Érzékelő kivitel: dugaszolható · Érzékelő típus: K
Szállítás tartalma:
Környezetvédelmi mérő · K típusú hőmérséklet-szonda · Páratartalom és hőmérséklet szonda · Szélvédő · Anemoprobe · fénymérőszonda · PC szoftver CD-n · USB-kábel · Állvány · 1 x 9 V-os akkumulátor · Hordtáska · Használati útmutató
| Méret | (H x Sz x Ma) 50 x 62 x 259 mm |
|---|---|
| Magasság | 259 mm |
| Hossz | 50 mm |
| Szélesség | 62 mm |
| Kalibrálás | Nedvesség |
| Kalibrálás | Szélsebesség |
| Kalibrálás | Hőmérséklet |
| Kalibrálás | Zajszint |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Jellemzők | Többfunkciós környezetvédelmi mérőműszer, 5 az 1-ben |
| Érzékelő kivitel | dugaszolható |
| Érzékelő típus | K |
| Gyártói szám | UM5/1 200 |
| Felbontás (hőmérséklet) | 0.1 °C |
| Tápellátás | 1 db 9 V-os elem (vele szállítjuk) |
| Hőmérséklet (max.) | 1372 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -200 °C |
| Súly | 282 g |
| Termék típus | Hőmérséklet adapter |
| Termékazonosító | 886435 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | VOLTCRAFT |
| Cikkszám | 2149778 |
| Súly | 1.195 kg |
| Vonalkód | 4053199983537 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.
































Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.