Autós gyorsindító rendszer 600 A, Quick Start System, Voltcraft VC-10637215
Gyártó: VOLTCRAFT
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
VOLTCRAFT Gyorsindító rendszer Quick Start System 600A VC-10637215 Indítássegítő rendszer, Voltcraft 600A12 V 7,2 Ah-s indítássegíőMaximális áram: 600 ATeljes mértékben védett por elle...
Termékazonosító: 866475
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 26 990 Ft/db)
26 990 Ft
VOLTCRAFT
Gyorsindító rendszer
Quick Start System 600A
VC-10637215
Indítássegítő rendszer, Voltcraft 600A
12 V 7,2 Ah-s indítássegíő
Maximális áram: 600 A
Teljes mértékben védett por ellen, erős vízsugár és vízbe merítés ellen védett, IP66
Ideális 4 literes benzin- és 2,5 literes dízelmotorokhoz
Powerbank maximális kimenő teljesítménye: 5 V/DC max. 2,1 A
LED-es zseblámpa
A Voltcraft 600A indítássegítő egy 7,2 Ah-s akkuval rendelkezik, amely 4 literes benzin- és 2,5 literes dízelmotorok indításához alkalmas.
A termék egyesíti az indítássegítőt és a hordozható powerbanket és 2 db USB csatlakozóval, valamint egy beépített zseblámpával rendelkezik. Ideális kalandtúrákhoz, útközben, szabadtéri tevékenységekhez, mindennapos használathoz, nyaraláshoz, stb.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Hordozható powerbank · Beépített LED-es zseblámpa Véd rövidzár, túlterhelés, túl alacsony és túl magas feszültség, túltöltés és kisülés ellen. · Hőmérséklet-, fordított polaritás- és fordított töltésvédelem
Technical specifications:
Kapacitás (mAh, Ah): 7200 mAh · Méret, hossz: 140 mm · Méret, magasság: 27 mm · Méret, szélesség: 85 mm · Súly: 320 g
Package contents:
Indítássegítő · MOSFET csipesz · mikro-USB kábel · Szállító koffer. · Használati útmutató
| Méret | (H x Sz x Ma) 140 x 85 x 27 mm |
|---|---|
| Súly | 320 g |
| Kapacitás | 7200 mAh |
| Szélesség | 85 mm |
| Magasság | 27 mm |
| Hossz | 140 mm |
| Technológia | LiPo |
| Szín | Fekete |
| Üzemi feszültség | 5 V |
| Termék típus | Gyorsindító rendszer |
| Termékazonosító | 866475 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | VOLTCRAFT |
| Cikkszám | 2127443 |
| Súly | 982 g |
| Vonalkód | 4053199972296 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


























Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.